StarCraft II  |  StarCraft Encyklopedie  |  Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com banner
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)

Rasy » Terran » Planety

Braxis   Korhal
Navzdory dlouhému osídlení jak Protossy, tak Terrany, má ledová planeta Braxis pověst jednoho z nejméně hostiných světu sektoru Korpulu. Korhal IV, sídelní planeta Terranského Dominia, je radioaktivním svědectvím válkou poničené historie lidského druhu v sektoru Koprulu.
 
Mar Sara   Moria
Zapadlá planeta Mar Sara, zamořená Zergy a později vypálená Protossy, byla obnovena a znovu kolonizována v roce 2502 nebojácnými Terrany. Velká rudá Moria, považovaná za nejlukrativnější terranskou těžařskou planetu, je ovládaná zkorumpovaným Kel-Morijským Kartelem.
 
New Folsom   Shiloh
Nový Folsom, smrtelné, nestálé a nepřístupné místo pro každého, ale hlavně pro těžce obrněné vesmírné vojenské lodě, slouží jako hrůzostrašné vězení Terranského Dominia. Kromě toho, že je rodištěm Jima Raynora, je klidná vzdálená planeta Shiloh známá soudržností jejích venkovských zemědělských komunit.
 
Tarsonis   Umoja
Tarsonis, dříve hlavní bod ekonomiky a vlády Konfederace, je nyní zdevastovaná planeta, na kterou je uvalena karanténa Terranským Dominiem. Umoja, jeden z původních Terrany kolonizovaných světů, je sídlem představitelů Umojanského Protektorátu, politického zřízení ideologicky opačného k tyranskému Dominiu.
Copyright © 2007-2020 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.