StarCraft II  |  StarCraft Encyklopedie  |  Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com banner
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)

Game Info » Režim Výzev

Mise Výzvy přináší hráčům singleplayeru StarCraft II: Wings of Liberty novou a vzrušující zábavu, protože je postaví před set misí navržených k testování, zlepšování a nakonec i naprostému ovládnutí schopností s rozsahem převyšující to, co jim může nabídnout obyčejný tutoriál.

Tyto mise zahrnují úkoly pomáhající naučit se rozhodovat ohledně jednoduchého hledání protijednotek až k pokročilejším technikám, jako je ovládání celé armády pomocí klávesových zkratek. Hráči, kteří tyto Výzvy zvládnou, se naučí klíčové schopnosti, jež jsou důležité pro úspěch v online multiplayerových zápasech. Mise byly navrženy jako prostředek, jak se tyto neocenitelné multiplayerové taktiky naučit.

 

Image #01 - Screen Image #02 - Tactical Command Image #03 - On the Harbinger of Death

 

Zkušení hráči StarCraftu znají silné i slabé stránky svých jednotek, stejně jako svých nepřátel. Vždy je to o výběru správného nástroje. Tactical Command je mise, v níž mají hráči za úkol vybrat správnou terranskou jednotku k ubránění Supply Depotů tím, že zničí nepřátelské jednotky. Výzva spočívá ve vyhodnocování nepřátelské hrozby a rozdělení omezených sil do příslušných bojových lokací po celé mapě.

Ve StarCraftu II můžete rozdávat rozkazy jednotkám sice i pomocí klikání myší, ale klávesové zkratky jsou přece jenom účinnější. V misi On the Harabinger of Death jsou hráči vrženi do centra boje s Protossy. Vyzyvatelé musí posouvat své schopnosti mikrování za své hranice, používat klávesové zkratky k zabití tolika nepřátel, kolik je jen možné. Po nastavení řídících skupin mají hráči omezené množství času k přivolání dalších posil, současnému řízení dalších bitev a vedení armády k vítězství.

Hráči, kteří splní minimální požadavky na úspěch při dokončování těchto Výzev mohou dokonce získat i ojedinělé achievementy. Očekávejte, že se dostanete daleko za své hranice!

Copyright © 2007-2020 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.