StarCraft II  |  StarCraft Encyklopedie  |  Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com banner
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)

Game Info » Levelovací systém

Princip levelovacího systému (dostupný od Heart of the Swarm) je jednoduchý – za každou jednotku, kterou vytrénujete či zničíte, obdržíte zkušenost za právě hranou rasu, a to jak na mapách hraných v rámci matchmakingu (zahrnutém do žebříčku i z her do něj nezahrnutách), tak v rámci custom games na mapách od Blizzardu. Množství získaných zkušeností za danou mapu se objeví vždy po ukončení hry, akumulují se a po dosažení stanoveného množství postupujete na další úroveň, přičemž nejvyšší dosažitelná je 20. úroveň za každou rasu.

 

 

Je jedno, jak se vám daří. Ať už svého nepřítele rozdrtíte, nebo ne, vždy za vynaložené úsilí dostanete nějakou odměnu. Kromě tohoto klasického systému získávání zkušeností, by měly být k dispozici i tzv. bonusové body v rámci akcí typu „bonusový víkend“, „extra body za první výhru dne“ atd.

 

Odměny

Postupováním na další úroveň za jednotlivé rasy přináší hráči možnost získat nové portréty či decals. Kromě toho se součet úrovní za všechny tři rasy zobrazuje i v levém dolním rohu hráčského portrétu, takže ostatní hráči snadno poznají, jak vám to jde.

 

 

 

Portréty jednotek a decals

Nový portrét či decal vždy představoval způsob, jak předvést svůj výkon ve StarCraftu II. V tomto dopomáhají také nové portréty dostupné v Heart of the Swarm a připravené k odemknutí postupem na vyšší úroveň v levelovacím systému.

 

 

Kromě toho byly do hry přidány desítky nových decals, kterými se můžete pochlubit na stavbách přímo ve hře. Tyto samozřejmě nenahrazují ty původní z Wings of Liberty, a tak se jejich množství jen opět zvětšilo.

 

Skiny jednotek a tancování

Kromě výše zmíněných odměn přináší Heart of the Swarm dva nové druhy odměn, které se projevují přímo na bitevním poli: skiny jednotek a animace tancování. Druhé zmíněné lze odemknout na 10., 15. a 20. úrovni, zatímco nové skiny jsou dostupné při dosažení 20. a 30. úrovně.

 

Copyright © 2007-2020 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.