StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike air max 2016 wo… » 13.12. 03:25
new balance pas cher » 13.12. 03:21
asics gel lyte iii s… » 13.12. 03:17
PANDORA Disney Frost… » 11.12. 06:28
  Beldin Musím říct, že je to pěkné :-)… »
StarCraft: Remastered dnes vydán
DEU Cestina do puvodni verze hry z ro… »
StarCraft: Remastered dnes vydán
double_baller Díky "Jata" za přínos n… »
StarCraft: Remastered dnes vydán

Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

01.09.2017 | 14:50 - Jata

UPDATE (07.09. 22:38): Soutěž byla ukončena. Správná odpověď je Dehaka. Z došlých správných odpovědí byli vylosováni následující dva výherci:

  • Pavel Janoušek, Nový Bydžov
  • Vojtěch Kryštof, Dubňany

Gratulujeme!

 


 

Před delší dobou nám evropská pobočka Blizzardu poslala 2 výtisky knížky StarCraft II: Flashpoint od Christie Golden, která je také autorkou dříve vydané Ságy temných templářů. Flashpoint se odehrává mezi prvním a druhým dílem herní trilogie a zaměřuje se na osudy Jima Raynora a Sarah Kerrigan.

 

Přestože se jedná o anglickou verzi (český překlad je zatím stále vzhledem k neúspěšnému jednání domácího nakladatelství Fantom Print s Blizzardem v nedohlednu), věříme, že někomu udělá radost. A proto tu pro vás máme soutěž o oba výtisky.

 

Soutěžní otázka je mířená na ty, kteří se zajímali o dění na nedávném kolínském gamescomu: Blizzard na gamescomu 2017 představil nového velitele pro kooperativní režim StarCraft II, velitel je ve hře k dispozici od patche 3.17. Jak se tento velitel jmenuje?

 

Formulář na odpověd a osobní údaje pro případné zaslání výhry najdete na samostatné stránce Soutěž. Soutěž probíhá do čtvrtka 7. září 2017 do 22:00, vyhlášení výherců pak proběhne nejpozději v pátek.

 

Přejeme hodně štěstí!

Zdroj: vlastní
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2017 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.