StarCraft II  |  StarCraft Encyklopedie  |  Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com banner
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)

Rasy » Terran

 

[ BUDOVY ] | [ JEDNOTKY ] | [ HRDINOVÉ ] | [ KAMPAÒ ] | [ PLANETY ]
V sektoru Korpulu jsou Terrani relativní nováčci. Jsou to potomci zhoubné kolonizační expedice ze Země, odkud byli vysláni před staletími. Celá posádka expedice byla složena z disidentů a podobných individuí, které vláda považovala za nahraditelné. Přeživší této expedice založili tři kolonie, které se staly základem pro hlavní mocenské bloky v terranském vesmíru: Konfederace, Kel-Morianské Spojenectví a Umojanský Protektorát. Zkorumpovaná Konfederace byla svržena teroristou a revolucionářem Arcturusem Mengskem během chaosu zergské invaze. Nyní povstalo z popela staré terranské Konfederace nové Terranské Dominium, které vládlo dominantní silou a bylo vedeno nikým jiným, než Císařem Arcturusem I.

Terrani byli nuceni adaptovat se na většinou neživotné světy v sektoru a tím se z nich stali mistři přežití. Bez znalostí pokročilé technologie Protossů, nebo přirozené obratnosti Zergů, se terranská armáda skládá z různorodého mixu jednotek. Od základních, ale efektivních pěchotních jednotek, jako jsou třeba Mariňáci, až po těžce obrněné Battlecruisery. Terranské jednotky spoléhají na solidní brnění, účinnou palebnou sílu a sílu v počtu jednotek, které dokážou udržet linii. Terrani vynikají především v defensivních situacích, kde jejich bunkry a Siege Tanky opravdu září. 

 

This text will be replaced

Copyright © 2007-2020 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.