StarCraft II  |  StarCraft Encyklopedie  |  Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com banner
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)

Game Info » Základní informace

Starcraft II pokračuje v epickém příběhu Protossů, Teranů a Zergů. Tyto tři odlišné a mocné rasy se ještě jednou střetnou ve svižné real-time strategii vycházející z legendárního prvního dílu. Legie veteránů, vylepšené a zcela nové druhy jednotek budou bojovat napříč celou galaxií ve snaze, aby právě ta jejich rasa přežila jako jediná.

Uvedením unikátní kampaně pro jednoho hráče, která naváže tam, kde StarCraft: Brood War skončil, představí Starcraft II, v chytlavém sci-fi příběhu plného dobrodružství a intrik, nové hrdiny i důvěrně známé tváře. Navíc Blizzard znovu nabídne bezkonkurenční online hraní skrz Battle.net s několika vylepšeními a novými možnostmi, které udělají ze StarCraftu II ultimátní real-time strategii.

VLASTNOSTI:

» svižná, energická, dobře vybalancovaná real-time strategie
» tři naprosto odlišné rasy: Protossové, Terrani a Zergové
» nové jednotky a herní mechanismy dále odlišující každou rasu
» průkopnická kampaň pro jednoho hráče
» pulzující nový 3D engine s podporou oslnivých vizuálních efektů a obrovských skupin jednotek a armád
» plná podpora hry více hráčů skrz Battle.net s novými vylepšeními a pomůckami při vytváření soubojů
» kompletní nástroje pro tvorbu map a skriptování dají hráčům neuvěřitelnou svobodu v upravování a přizpůsobování herních zážitků

 

Zdroj: StarCraft2.com
Copyright © 2007-2020 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.