StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:47
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:46
skirmish » 17.02. 11:01
Starcraft 1 » 02.10. 21:24
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Chris Sigaty v rozhovoru z IgroMiru 2009

14.12.2009 | 15:40 - Jata

Od výstavy IgroMir 2009, kde Blizzard naznačil odsunutí bety, které bylo později i oficiálně potvrzeno, uplynulo více jak měsíc, ale až na začátku prosince se objevil na webu Blizzardu rozhovor s Chrisem Sigatym, jedním ze zástupců společnosti na akci. My vám přinášíme nyní jeho překlad. Přesto už bylo o hře řečeno opravdu téměř vše, takže nelze čekat nic nového až na informaci, že pro hraní bude potřeba minimálně 1 GB paměti.

 

Blizzard: Jak vzrušující a neočekávané zvraty v ději přinese další část epické ságy?

 

Chris Sigaty: Hodně času jsme strávili vytvářením některých zajímavých příběhových prvků a dějových zvratů, ale určitě se nechystám vám je odhalit, protože chceme, aby to pro hráče bylo překvapení. Jediné, co vám mohu říct, je, že se jedná o příběh Jima Raynora, čtyři roky po událostech v Brood Waru. Kerrigan se vrátila a právě její příjezd zahájí všechny události, které se ve Wings of Liberty rozvinou. A takhle všechny ty věci započnou a já už vám nechci prozrazovat nic víc o příběhu než to, co jsme na různých přehlídkách a akcích již ukázali.

 

Blizzard: Jaký je důvod pro systém achievementů v RTS hře? Jaký vliv to asi bude mít na celkový herní styl?

 

Chris Sigaty: Systém achievementů jsme přidali proto, abychom hráče mohli lépe provázet skrze celý obsah. Mysleli jsme, že by mohl ve StarCraftu II sloužit jako systém odměn a zároveň vám dává vědět, že dokážete udělat i některé opravdu cool věci. Se získáváním achievementů se vám zároveň vlastně odemykají avataři, které si můžete dát na svůj Battle.net profil, a emblémy, které se objeví ve hře na vašich jednotkách.

Takže doufám v to, že to bude stačit na celkovou hratelnost při postupu kampaní, achievementy můžete používat jako průvodce, který vám bude navrhovat věci, které byste měli udělat. Například poté, co dokončíte kampaň, by mohly být achievementy (a odemknuté odměny) dobrým podnětem, abyste zkusili speciální výzvový režim (challenge mode), který jsme do hry zakomponovali, nebo si zahrát nějaký kooperativní skirmish. Věříme, že tyto achievementy dokážou hráče povzbudit natolik, aby si zkusili zahrát i režimy, do kterých se zrovna nehrnou.

 

[ Více v přeloženém rozhovoru ]

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

FLOYD - 18.12.2009 | 12:32   (odpovědět)

A co tam říká?

z - 18.12.2009 | 11:59   (odpovědět)

Rozhovor s Dustinem:
http://g4tv.com/videos/39544/StarCraft-II-Pre-Beta-Lead-Designer-Interview/

Takhle měl SC2 vypadat,ale potom začlo balancování a konec.

charles - 15.12.2009 | 15:20   (odpovědět)

To veselá dírka: práveže vela ludí čo to už hralo hovorí,že starcraft2 robia hratelnejší pre novších hráčov,tak hadam to také zlé nebude...

veselá dírka - 15.12.2009 | 10:41   (odpovědět)

prý SC2 má být ještě rychlejší, než SC1(ono to bylo vidět i z videjí) a na to jsou ještě pyšní(asi z toho dělají skutečně hru, pro ultra magory, co chtějí trhat rekordy - snad tam aspon bude možnost snížení rychlosti, jako u SC1)...no do análky...aneb, čím dýl a víc do toho vrtáme, tím to víc ser*me

z - 14.12.2009 | 18:19   (odpovědět)

Havoc: To radši ani nechtěj vědět :o

Teda z Blizzardu to leze hůř než Korejec od starcraftu. Ale duke nukem forever to jistí.

Havoc - 14.12.2009 | 16:43   (odpovědět)

Akurát som rozmýšlal, že Kerrigan je vlastne aký druh v zergskej ríši?? Daggoth a jemu podobní boli cerebrati, Torrasque bol Hyperlisk a Kerrigan je???

Havoc - 14.12.2009 | 16:38   (odpovědět)

4th! Zemiaková medajla tiež ujde. Posledná otázka celkem lolek. Si ani neviem predstaviť, čo by vzniklo skrížením Kerringan & Raynor.

Panevnik - 14.12.2009 | 16:14   (odpovědět)

Že bych byl třetí??? Bronz není špatný.

Xelnag - 14.12.2009 | 16:00   (odpovědět)

Druhý a konečně se něco myhlo

killer.exe - 14.12.2009 | 15:52   (odpovědět)

PRVNÍ!!!!! Just kidding. jupí konečně něco

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.