StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike free » 18.06. 06:09
pandora charms » 18.06. 06:09
saucony azura » 18.06. 05:59
North Face Parka » 18.06. 05:08
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Je libo nějaká kniha z oblasti SC v češtině?

25.05.2007 | 16:02 - Jetro

V přechozí novince jsme vás upozorňovali na nedávno vydanou knížku s tématikou SC. Jelikož určitě ne všichni ovládají angličtinu na takové úrovni, aby si tuto knihu přečetli, máme pro ně tipy na tři knížky v češtině. Jejich doporučená maloobchodní cena je 199,- což fanoušky SC rozhodně nemůže zastavit.

 

STARCRAFT 1 - KØÍŽOVÁ CESTA

 Daleká budoucnost, 60 000 světelných let od planety Země. Nejednotná Konfederace terranských vyhnanců se ocitá uprostřed zuřící bitvy mezi záhadnými Protossy a nemilosrdným hejnem Zergů. Každá rasa usiluje o přežití ve válce, která otevírá úvodní kapitolu nejdůležitější části lidských dějin - nebo předpovídá její násilný a krvavý konec. Mike Liberty byl dobrý reportér... příliš dobrý. Díky jedné své reportáži byl odsunut na pozici válečného zpravodaje mezi mariňáky. Z relativně poklidné rutiny se však rázem dostává do centra nepředstavitelného válečného běsnění. Bojují lidé proti lidem, Protossové proti Zergům, Zergové proti lidem... Umírají celé planety. A Mike Liberty na své Křížové cestě odhaluje zrůdnou pravdu o pozadí tohoto válečného konfliktu...

 

STARCRAFT 2 - STÍN XEL´NAGÙ

 Bhekar Ro: ponurý a zapadlý svět kdesi na okraji Terranské samosprávy. Když však jedna zvláště zuřivá bouře odkryje záhadný artefakt mimozemského původu, planeta se rázem promění v nejcennější poklad terranského sektoru. Po artefaktu však touží i Zergové, stejně jako Protossové. Na Bhekar Ro se okamžitě vrhají bojechtivé armády, aby získaly zapomenuté tajemství nejmocnější rasy, jaká kdy existovala. Jaké je však skutečné dědictví Xel´Nagů? Je to dar nebo prokletí?

 

 

STARCRAFT 3 - RYCHLOST TEMNOTY

 Ardo Melnikov přišel o vše. Jeho planetu napadli Zergové a zavraždili všechny, které miloval. Touha po pomstě jej nakonec přivedla do řad konfederálního vojska. Právě byl se svou jednotkou vysazen na planetě Mar Sara, kde mají provést tajnou operaci. Z tajné operace se však stane zoufalý boj o holý život. Ardo ale netuší, že může přijít o daleko více než jen o svůj život.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Romla - 03.06.2007 | 10:46   (odpovědět)

Díky Vladime - všechny tři tyhle knížky si můžu půjčit v knihovně, jenže teď bohužel knihovna u nás prochází velkou rekonstrukcí, tak můžu zatím číst pdfka. Mimochodem první díl už jsem měl půjčený a docela mě zklamal, snad ty další dvě knížky jsou lepší...

vladim - 02.06.2007 | 01:51   (odpovědět)

StarCraft Knihy v pdf:

http://math.muni.cz/~krajca/texty/sc1.pdf [ 1.díl - Křížová cesta ]
http://math.muni.cz/~krajca/texty/sc2.pdf;[ 2.díl - Stín Xel´Nagů ]
http://math.muni.cz/~krajca/texty/sc3.pdf;[ 3.díl - Rychlost temnoty ]

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.