StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
scarpe new balance d… » 15.06. 03:55
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Otázky a odpovědi z Lore panelu

23.08.2009 | 09:02 - Overwatch

Otázka pro Andreu: Øídíš i dabing pro Diablo 3? A pak bych chtěl nějakou radu, jak se dostat do dabingu?

Odpověď:
Pokud se chceš dostat do dabingu, tak musíš jednoduše hrát. Pořád. Musíš chodit na speciální kurzy herectví, pokud teda nejsi od narození unikátní a špičkový herec. Může to být super, když umíš stovky různých hlasů, ale když neumíš hrát, tak je to fajn leda tak na nějakou párty. Takže je to všechno o herectví. Musíš umět porozumět motivaci, kontextu apod.

Až se tohle naučíš, tak musíš chodit na kurzy ovládání hlasu a dabingu, kde se naučíš jak mluvit, jak ovládat hlas, jak neprskat do mikrofonu, jak manipulovat s hlasem. Stačí umět třeba jenom jeden jediný hlas, jedinou hlasovou polohu. To neznamená, že pro tebe není v tomhle byznysu místo. Jen musíš ten hlas umět skvěle ovládat a musíš ho umět líp než kdokoliv jiný.

A jak se nechat zaměstnat? Nahraješ si nějaké demo a to rozešleš agentům. Musíš doufat, že si najdeš dobrého agenta, který to demo dostane do všech těch herních a filmových společností, oni si to poslechnou a snad tě pozvou na slovíčko. Vždycky je tu místo pro špičkovou práci. Pokud budeš opravdu dobrý, tak v tomhle průmyslu pro tebe bude vždycky místo. [ Číst celé Q&A ]

 

Zdroj:
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.