StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike free » 18.06. 06:09
pandora charms » 18.06. 06:09
saucony azura » 18.06. 05:59
North Face Parka » 18.06. 05:08
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Zoom: Potřebujeme hrdiny?

02.07.2007 | 21:01 - Overwatch

Nehodláme z toho udělat každodenní kolorit, ale po včerejší nové rubrice (video týdne) spouštíme další - zoom. Stránky se snažíme neustále vylepšovat, proto přicházíme s tématickými články. Ten dnešní má název "Potřebujeme hrdiny?" a přečíst si ho můžete v příslušné sekci. Malá ochutnávka ať víte, do čeho jdete:

 

"Když se řekne „hrdinové ve StarCraftu II", lidé si hned vybaví hrdiny z Warcraftu 3 a začnou kopat. Proč by měl být nový systém stejný? Blizzard chce udělat důstojného nástupce prvního dílu, což by se mu s podobným systémem hrdinů z Warcraftu 3 asi nepodařilo. Podařilo by se mu to ale s jemnými náznaky hrdinů i v multiplayeru? Dejme tomu, že by hrdinové sice levelovali, ale neměli by inventář, nevylepšovali by se jim schopnosti, jen výdrž a útok. Takový hrdina na maximální úrovni by sice byl silný a vydržel by toho hodně, ale neposlal by jedním kouzlem celou armádu na orbit. Takovéto hrdiny bych si představit v multiplayeru dokázal..."

Zdroj: vlastní
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

SiMich - 04.07.2007 | 18:36   (odpovědět)

Compmaster: RTS není RPG.

SiMich - 04.07.2007 | 18:35   (odpovědět)

vladim: No, nechodit jinam je zase špatná věc. Např. na http://www.sc2blog.com jsou zajímavé věci, popravdě se tam zajímají spekulacema (např. Harvesteři).

vladim - 04.07.2007 | 14:41   (odpovědět)

mě se vaše snažení, líbí, naopak je super, že se tu každý den něco objeví, tím pádem stránka neupadne v zapomnění, ale člověk má důvod sem lézt každý den a nechodit tak jinam.
Náš názor je skvělá rubrika, protože rozproudí diskuzi, komentář je ale tím pádem už samozřejmě naprosto zbytečný.

Wara - 04.07.2007 | 08:51   (odpovědět)

to Copmaster: neni to nepodarena vec, jen to proste z masove strategie dela dost jinou hru- nekomu se to libi a nekomu naopak ne...

Compmaster - 04.07.2007 | 06:38   (odpovědět)

odkdy je system hrdinu ve W3 nepodarena vec?

Overwatch [ redakce ] - 03.07.2007 | 19:03   (odpovědět)

SiMich: protože to tak vyznělo . Abych pravdu řekl, tak tahle rubrika vznikla ne proto, aby jsme sem měli co dát, když zrovna bude novinkové sucho, ale čistě jen z toho důvodu, že pro Vás (čtenáře) chceme dělat víc, než dělá konkurence. To samé videa. Je to oživení, jednou týdně video, ne pořád jen texty. A myslím, že jedno video za sedm dní neuškodí. Jasně že ne každé video nadchne. My tyhle věci nebereme jako nutnost, ale jako něco navíc. A chtěli by sme, aby to tak brali i čtenáři.

Jetro [ redakce ] - 03.07.2007 | 18:21   (odpovědět)

Musis pridavat spoustu smajlu )

SiMich - 03.07.2007 | 18:03   (odpovědět)

Nechtěl jsem tím říct, že se mi to nelíbí. Chtěl jsem tím jen říct, že není třeba, abyste pořád něco dělali. Něco navíc je hezké, váš Náš názor je také dobré, jen jsem chtěl říct, že to není nutnost.
Mně prostě jenom přišlo, že se zoufale snažíte pořád něco každý den dávat (tím neříkám, že tenhle článek není dobrý, ta Videová rubika mi spíš připadá trochu divná). Asi mi to tak přišlo kvůli tomu, co jste psali v jedné z jiných novinek.
Mmch, já pořádně nechápu, proč vždycky když někde něco píšu, tak si všichni myslí, že to myslím zle (občas to myslím, ale teď ne).

Roman - 03.07.2007 | 11:15   (odpovědět)

Oprava: ...sem chodím... ne jsem chodím

Romla - 03.07.2007 | 11:14   (odpovědět)

2SiMich: Možná bys měl napsat taky do televize, že ty pořady, co tam dávaj vypadají dost zoufale, takže by radši měli vysílat jen jednou týdně 2Overwatch: Já a určitě i spousta dalších jsme rozhodně rádi, že nabízíte i něco navíc. Já jsem chodím každý den, takže pokud udržíte denní update, tak to bude super, ale i jinak se sem budu vracet.

Overwatch [ redakce ] - 03.07.2007 | 10:22   (odpovědět)

SiMich: víš, ono to není o zoufalosti, ono je to o tom nabídnout čtenářům něco navíc. Papouškovat oficiální informace jednou týdně umí každý web, nabídnout něco navíc už ne. To, že to někdo nedokáže ocenit už není naše starost. My tě nenutíme číst všechno. Pokud chceš týdenní update, tak sem choď jednou týdně, projeď si co se stalo nového a tyhle články ignoruj, když se ti nelíbí. ber to tak, že nikdy se nejde zavděčit všem...

Insolitus - 03.07.2007 | 08:58   (odpovědět)

to SiMich: ty ses fakt nevdecnik. Misto aby si byl vdecnej za to ze se nekdo snazi. No pokud ti tohle prijde moc, chod se sem podivat jednou za tejden

SiMich - 03.07.2007 | 03:58   (odpovědět)

Skoro se mi zdá, že se stáváte čím dal více zoufalý. Samozřejmě, nic se neděje, takže nemáte o čem psát - nemusíte ale psát pořád, den co den. Týdenní upgrade stačí.

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.