StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:47
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:46
skirmish » 17.02. 11:01
Starcraft 1 » 02.10. 21:24
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

32. Karuneho Q&A - druhá část

07.03.2008 | 20:04 - Jata

Překlad nakonec nebyl tak složitý, jak jsme zprvu očekávali. Rád bych vás ještě jednou upozornil na čtyři nové screenshoty, které byly poprvé součástí dnešních otázek a odpovědí. Tyto Q&A budou označovány jako ScreenCraft série.

 

1) Budou moct spojenci využívat dopravní/teleportační metody ostatních spojenců? Mariňáci v Overlordech, Zealoti v Nydus Wormech, atd...? (sc2blog.com)

Mnoho z těchto otázek jsou stále uvnitř vývojářského týmu bouřlivě diskutovány a konečné rozhodnutí bude nakonec stanoveno během balancování. Nicméně, klasické schopnosti, jako hojení Terrany, budou použitelné na spojencích bez ohledu na frakci.

2) Funguje kouzlo Anti Gravity na své vlastní jednotky? Jinými slovy, můžeme to použít ke zvednutí budov, abychom je chránili před brzkou vlnou Zerglingů? (TheWarCenter.com)

Ano, schopnost Anti Gravity může být seslána na spřátelené jednotky i budovy. Také byla tato schopnost přidána Nullifierovi, jelikož se projevila jako mnohem efektinější v ranějších částech hry. Nicméně je to stále testováno a podléhá změnám.

3) Co se stane jednotkám, které byly pod létající budovou, když spadne? Je možné postavit budovu pod budovou, která létá? A jestli je to ten případ, co se stane té budově, když přistane? Get.Yourgun (gosugamers.net)

Je to vlastně důležitá designová výzva, s kterou se momentálně tým vývojářů setkává u schopnosti Anti Gravity. V současném buildu nemohou hráči stavět budovy pod plovoucími objekty. Když objekt přistane, přistane na vrcholu jakékoliv jednotky, která je pod ní. Například, když je zvednut nahoru Supply Depot pomocí schopnosti Anti Gravity a přistane na Mariňákovi, když trvání schopnosti skončí, skutečně na něm přistane (ale nezpůsobí žádné škody). Mariňák se pak může odtamtud pohnout kamkoliv hráč určí. Detaily kolem Anti Gravity jsou stále ještě velmi intenzivně testovány. Jelikož je to nová schopnost, mnoho detailů ještě není dokončeno.

4) Ve StarCraftu bylo mnoho závad a podobných bugů objeveno až po několika letech. Mnoho z nich jsou pravidelně používány a změnily hru (skladiště Mutalisků, útočení na stráž, skákající minerály, držení Lurkerů, atd.). Je a bylo to součástí i ostatních her (skákající zajíček v Quakovi nebo škody skrze podlahy, atd.) a stalo se to součástí totožnosti té hry, o které lidé věděli a naučili se to ovládat. Staly se důležitými aspekty hry.
Objeví se nějaký z těchto bugů i ve StarCraftu II, ale jako úmyslná vlastnost? - Chosi (Teamliquid.net)


Ano, určité charakteristické rysy jednotky jako střelba v pohybu na Mutaliska, stejně jako skladiště letců, budou ve StarCraftu II. Některé z těchto prvků však nemusí vypadat úplně stsejně, jelikož je trochu těžší dostat létající jednotky na jedno místo, ale stále to ještě bude možné. Ačkoliv je důležité poznamenat, že ne všechny tyto prvky se v SC2 objeví, hráči budou mít plno příležitostí, jak najít nové způsoby využití jednotek SC2 v tvůrčích způsobech podobných původní hře.

5) Jaké jsou úkoly eSports týmu z Blizzardu a jak moc budou odpovědní za propagaci StarCraftu II jako eSportu? (starfeeder.com)


eSports tým nese odpovědnost za vývoj přítomnosti Blizzardu na stále více populární eSports scéně. Jejich úkoly a povinnosti zahrnují plánování a pořádání turnajů po celém světě, jako třeba v Asii, Evropě a ve Spojených státech. Také poskytují podporu ostatním za eSports ligy, kteří hostují jak online, tak živé akce za použití titulů Blizzardu. Dále také pomáhají s opatřováním odezvy na balancování našim vývojovým týmům, které jsou založeny na interakci s profesionálními hráči a na odezvě od eSports komunity. Budou mít základní roli v propagování SC2 jako eSports hry, stejně jako tomu bylo u předchozích her Blizzardu.

Zdroj: battle.net
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

killer.exe - 08.03.2008 | 08:06   (odpovědět)

držení lunkerů je myslím (ale nejsem si jistej) že zabraňuješ lunkerům v útoku a tím navodíš u nepřítele pocit bezpečí. Pak si počkáš na příhodný okamžik a všechno mu zničíš. Ale jak jsem řikal jistej si nejsem

Pavel - 07.03.2008 | 23:54   (odpovědět)

O jakých chybách/vlastnostech je řeč?
Předpokládám že skladiště je běháním s jednotkama, dokud se nenarvou na jedno malé místo, ostatní však neznám.

HB - 07.03.2008 | 20:22   (odpovědět)

Bych chtel stavet budovy na sebe jako LEGO kostky.

Lucas - 07.03.2008 | 20:21   (odpovědět)

Slint

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.