StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Amer & Tasheel T… » 16.06. 16:11
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Upřesňující informace od nového komunitního manažera

08.06.2007 | 14:16 - Jetro

Blizzard rozšířil své řady o nového Community Managera vystupujícího na fórech pod přezdívkou Karune. Jak sám Karune podotkl, přidat se ke komunitě a nepřinést nějaké informace by byl hřích, proto zveřejnil takové malé Q&A, které by nám mělo odpovědět na některé otázky týkající se traileru.

* Mothership je opravdu ultimátní jednotka v protosském arzenálu a neplánuje se žádná podobná pro ostatní rasy. Její síla je sice obrovská, ale je obtížné ji vyrobit a v jednom okamžiku může být na mapě jen jedna. Ve videu se také jevila jako nezničitelná, ale jak Karune podotkl, bylo to pouze pro účely tohoto videa a rozhodně to neukazuje finální vybalancování hry.

* Druhým bodem byla zmínka o štítech mariňáků (viz novinka níže na stránkách).

* Velkou neznámou byl ve videu tento objekt. Spekulovalo se, že jde o add-on k Barracks. Add-on byl potvrzen, nicméně stále nevíme, jestli je to opravdu k Barracks.

* Skriptovací jazyk, který byl použit (a který tím padém bude i v editoru), je založen na C s několika specifikacemi kvůli hře. Většina uživatelů ocení Trigger Editor, který začinajícím a pokročilým hráčům umožní navrhovat mapy bez znalosti tohoto programovacího jazyka.

* Hráči si stěžovali, že grafické zobrazení laserové tečky sloužící k navádění nukleární střely je příliš velké... Takhle velké zobrazení uvidí pouze hráč, který nukleární střelu vypustil. Ostatní hráči uvidí tečku velmi podobnou té z původního StarCraftu.

* Schopnost Mothership zpomalit čas bude působit na všechny druhy útoků, a ne jak tomu bylo ve videu, kde byly "zastaveny" pouze rakety.

* Ve videu byla použita normální rychlost tak, aby mohlo být vše skutečně detailně ukázáno. Nastavení rychlosti ve hře samozřejmě bude.

Zdroj: battle.net
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Jetro [ redakce ] - 09.06.2007 | 20:25   (odpovědět)

Nic prevratneho, proste to, co se uz vi, tzn. ze pujde o defenzivni vylepseni marinaku.

Pavel - 09.06.2007 | 20:05   (odpovědět)

Uvítal bych odkaz, nebo překlad toho, co o těch štítech řekl, ale jinak díky, dobrá práce. : )

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.