StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike free » 18.06. 06:09
pandora charms » 18.06. 06:09
saucony azura » 18.06. 05:59
North Face Parka » 18.06. 05:08
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

GameSpot.com preview

03.06.2007 | 13:45 - Jata

Tři dny po uveřejnení informací o vývoji StarCraft II v Koreji uveřejnil zahraniční server GameSpot.com své preview s některými novými informacemi, které se mu povedlo získat během WWI 2007 v Soulu. My vám přinášíme jeho překlad v sekci Press.

 

 

Přestože by se mohlo zdát, že nejvíce vzrušující událostí na Worldwide Invitational 2007 pořádající Blizzard Entertainment by měly být mezinárodní herní turnaje, bylo to samozřejmě oznámení StarCraft II, pokračování realtimové strategické klasiky z roku 1998, která je mnohými považována za jednu z nejlepších RTS her, pokud není jednoduše nejlepší. GameSpot byl na této akci přítomný a od oznámení hry nashromáždil různé podrobnosti.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Jetro [ redakce ] - 03.06.2007 | 19:44   (odpovědět)

Diky za upozorneni, autor prekladu dostal karne napomenuti a bude mu strzena pulka ze soucasneho platu, tzn pulka z nuly Ted vazne, v budoucnu uz se neco podobneho snad nestane, pohlidame si to

Romla - 03.06.2007 | 16:03   (odpovědět)

Nechci kritizovat, ale možná by ty texty do češtiny mohl překládat někdo, kdo ví, že Kerrigan je ženská nebo v nejhorším případě aspoň někdo, kdo si to dokáže zjistit...

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.