StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:47
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:46
skirmish » 17.02. 11:01
Starcraft 1 » 02.10. 21:24
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

BlizzCon: Program letošního BlizzConu představen

11.10.2014 | 04:51 - Jata

Druhý listopadový víkend se stane letos největším svátkem fanoušků Blizzardu. Ten nedávno totiž představil časový harmonogram (pátek, sobota) pro letošní BlizzCon. Vše odstartuje zahajovací ceremoniál v pátek 7. 11. ve 20:00 s těmi nějvětšími oznámeními. Hned po něm začnou bojovat o vítězství v jednotlivých turnajích hráčí StarCraftu (World Championship Series Global FInals), World of Warcraft či Hearthstone. Všechny boje potrvají celé dva dny a sledovat je budete moct na živém streamu zdarma. Druhý den BlizzConu se přidá také turnaj v Heroes of the Storm.

 

Na anaheimském výstavišti ovšem ani letos nebudou chybět vývojářské panely k jednotlivým hrám. Pro StarCraft II jsou naplánovány zatím dva:

  • StarCraft II – What's Next (sobota 8. 11. 01:45) — Novinky chystané pro jednotlivé rasy, včetně nových způsobů hraní.
  • StarCraft II – Multiplayer (sobota 8. 11. 23:15) — Vývojáři budou diskutovat o aktuálně vyvíjených změnách v multiplayeru.

Nicméně aktuální verze programu stále obsahuje několik volných míst, která se nejspíše zaplní během zahájení, kdy v souvislosti s novými oznámeními budou na programy i další panely.

 

Zajímavé je, že plán výstaviště ukazuje sekce s demo stanicemi pro StarCraft II jako větší než ty pro Diablo III, WoW či Hearthstone. Můžeme snad konečně očekávat nějaké představení Legacy of the Void včetně hratelné verze přímo na místě? Už by bylo načase…

 

Závěr prvního dne bude tradičně patřit soutěžím všeho druhu, letos je bude moderovat komik Chris Hardwick. Závěrečný ceremoniál letošního BlizzConu je prozatím zahalen tajemstvím.

 

Stream zahajovacího ceremoniálu a jednotlivých turnajů bude dostupný zdarma všem. Máte-li zájem i o panely, soutěže či závěrečný ceremoniál, musíte si pořídit virtuální vstupenku na BlizzCon. Ta je v prodeji již od září za 29,99 eur a dostanete navíc i několik zajímavých in-game bonusů do jednotlivých her Blizzardu.

 

Poznámka: Všechny časy jsme převedli na středoevropský čas.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

sKopheK - 13.10.2014 | 11:02   (odpovědět)

Pokud jsem dobře koukal do harmonogramu, tak turnaj začíná
- v pátek v 20 45
- v sobotu 19 00

Talos - 11.10.2014 | 21:44   (odpovědět)

Uz se nemuzu dockat.

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.