StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
^^ free^^.Best Rober… » 16.01. 15:25
[.[$].]Hot ^Brendan … » 16.01. 15:20
[.[0@0].]((NEW)) F.u… » 16.01. 15:15
((GET)) Hot David Gr… » 16.01. 15:11
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

BlizzCon: Zahájen prodej virtuálních vstupenek na BlizzCon

05.09.2014 | 07:32 - Jata

Jen něco málo přes dva měsíce nás dělí od letošního BlizzConu, a tak je nejvyšší čas začít uvažovat o možnosti jeho sledování. Pokud nejste až tak movití fanoušci Blizzardu, že jste si koupili přímo vstupenku a v listopadu odlétáte do kalifornského Anaheimu, odstartoval včera Blizzard prodej tzv. virtuálních vstupenek, které můžete znát již z předchozích ročníků.

 

Za cenu 29,99 eur tak dostanete možnost živě sledovat veškeré dění z výstaviště prostřednictvím HD streamu na dvou kanálech. Vysílání letos budou moderovat Geoff Keighley a Michele Morrow, kteří budou v mezičase jednotlivých panelů vyzpovídávat vývojáře. Pokud nestihnete některý z vývojářských panelů v živém přenosu, budete mít možnost během následujících 2 týdnů od vysílání si jej zpětně přehrát. Jako bonus všichni virtuální návštěvníci dostanou in-game bonusy do jednotlivých her od Blizzardu a zároveň si budou moct objednat různé předměty z exkluzivního BlizzCon prodeje.

 

Stejně jako dříve, i letos bude stream zahajovacího ceremoniálu k dispozici zdarma. Bezplatně budou vysílány i jednotlivé turnaje, včetně globálního finále World Championship Series.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.