StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Шахрайки дивитися он… » 26.06. 08:49
https://www.suppleme… » 26.06. 08:19
Глядеть частное и ли… » 26.06. 07:56
pandora ohrringe » 26.06. 04:33
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Psione reaguje na požadavek nerfnutí Blinku

20.03.2014 | 22:49 - Jata

Nový komunitní manažer pro SC2 Psione, který se k týmu připojil teprve před týdnem, včera v noci odpověděl na amerických oficiálních fórech do tématu týkajícího se Blinku a jeho případného oslabení.

 

Po otestování změn u Blinku na naší testovací mapě pro balancování jsme dospěli k závěru, že přímá úprava Blinku není tou změnou, o kterou nám v současné chvíli jde. Nicméně stále sbíráme data k nedávnému balančnímu updatu, jak ovlivnil jednotlivé zápasy, a z dosavadních dat vidíme, že změna u dohledu (sight) Mothership Core ovlivnila i některé strategie s Blinkem tak, jak jsme zamýšleli.

Dále máme v plánu také nějaké změny v map poolu pro druhou sezónu, o kterých se domníváme, že by mohly ještě více ovlivnit buildy s Blinkem v nadcházející sezóně. Více informací o změnách map poolu pro druhou sezónu můžete očekávat v následujících týdnech.

 

Pokaždé, když uděláme změnu v mapě či balancování, necháváme si nějaký čas, abychom prověřili, jak to ovlivnilo hru. Zatímco dopady některých změn jsou zjevné okamžitě, u některých to může zabrat nějaký čas, než se plně projeví jejich vliv na hru.

Avšak to neznamená, že v případě potřeby nebudeme už dělat žádné další updaty. Domníváme se totiž, že aktualizace map mají stejně silný dopad na hru jako jakýkoliv balanční update. Rádi bychom tak zanalyzovali vliv změn v mapách pro druhou sezónu, a až pak bychom se rozhodli, jestli bude potřeba nějaký balanční update.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.