StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:47
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:46
skirmish » 17.02. 11:01
Starcraft 1 » 02.10. 21:24
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Patch 2.1 na testovacích serverech

04.12.2013 | 14:34 - Jata

Některé z nových funkcionalit patche 2.1, na které lákal hráče Tony Hsu během SCII Update panelu na BlizzConu, jsou od dnešního dne dostupné na PTR (Public Test Realm). Ten je dostupný všem hráčům, kteří mají nainstalovanou novou Battle.net Desktop App. Po vybrání StarCraft II z levého menu stačí v rozbalovací nabídky regionů zvolit "PTR: Heart of the Swarm" a kliknout na Install. Z Battle.netu se stáhnou potřebné soubory a vy můžete otestovat chystané novinky do hry.

Přehled všech aktuálně dostupných novinek:

  • Extension Mods - Moddeři mohou v editoru vytvořit tzv. Extension Mod, který je poté možné aplikovat na jakoukoliv mapu ze seznamu Custom Games. Stačí si vybrat mapu, kterou chcete hrát, kliknout na tlačítko "Create with Extension Mod", z rozbalovací nabídky vybrat mód a pak už jenom hrát.
  • Klany a Skupiny - Možnost vytváření událostí, nahrání klubové ikonky a také vlastní decals, které se objevují okolo staveb hráče.
  • Klasický StarCraft soundtrack - V možnostech hry (F10) je možné pod záložkou Sound vybrat soundtrack, který bude vaše hraní doprovázet, na výběr jsou 3 možnosti: StarCraft/Brood War, StarCraft II, obojí.
  • AFK Lobby Hosts - Není-li hráč po delší dobu aktivní a ani na výzvu hry nezareaguje, bude z lobby vyhozen. Byl-li takový hráč hostitelem, bude za něj zvolen náhradník z ostatních hráčů v lobby.

Svou zpětnou vazbu můžete napsat na oficiální fóra. K obecné diskuzi slouží PTR Discussion fórum, narazíte-li na nějaké bugy, nezapomeňte svůj problém popsat v PTR Bug Report fóru.

 

Datum vydání patche 2.1 na ostré servery není v současné době znám.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.