StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
https://www.litsej-i… » 17.06. 01:25
Amer & Tasheel T… » 16.06. 16:11
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

StarCraft II na pražském veletrhu FOR GAMES

10.10.2013 | 14:44 - Jata

Od dnešního dne až do neděle se na pražském výstavišti PVA Letňany odehrává po boku FOR TOYS a FOR BABIES i druhý ročník veletrhu videoher a interaktivní zábavy FOR GAMES. Kromě vystavovatelů z řad českých distributorů her či hardwaru bude hala 5, která je pro FOR GAMES celá vyhrazena, hostit také finále Mistrovství ČR v počítačových hrách a chybět zde nebudou ani lidé z Hitpoint.cz.

 

 

PLAYzone, pořadatel MČR, ve své vyhrazené hale má na každý den veletrhu nějaký program. Pro nás je určitě nejzajímavější sobota, kdy probíhají jednotlivé boje ve StarCraftu II. Nemůžete-li nejlepší české hráče podpořit živě, vybrané zápasy budou streamovány na http://www.twitch.tv/sc2cz.

 

Pokud vás spíš táhne osobní zkušenost, zavítat můžete do Hitpoint areny, ve které si díky spolupráci s různými partnery, můžete vyzkoušet například nejvýkonnější herní soustavy součastnosti na hrách Total War: Rome 2 či Metro: Last Light. Na dalších počítačích/noteboocích budou ke hraní připraveny i turnajové hry - League of Legends, Quake Live a Dota 2, v nichž můžete vyzvat ostatní návštěvníky či své kamarády. Víkendový program pak zahrnuje i exhibiční zápasy: v sobotu v Quake Live, neděle pak bude patřit StarCraftu II. Podrobný popis najdete v celkové nabídce Hitpoint areny.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.