StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:47
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:46
skirmish » 17.02. 11:01
Starcraft 1 » 02.10. 21:24
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Finále MČR 2013 klepe na dveře

09.10.2013 | 14:54 - PR

Rok se s rokem sešel a agentura PLAYzone ve spolupráci s partnery akce se pomalu chystá na další vyvrcholení největšího tuzemského turnaje v počítačových hrách. Pražský veletrh FOR GAMES bude již velmi brzy hostit finále MČR 2013.

 

Samotný 2. ročník herního veletrhu FOR GAMES se uskuteční ve dnech 10. až 13. října v pražských Letňanech, konkrétně pak v PVA EXPO. Po celou tuto dobu zde bude zároveň probíhat offline finále všech soutěží v rámci letošního Mistrovství ČR v počítačových hrách. Půjde o již třetí pokračování obnoveného oficiálního mistrovství, které dosud probíhalo v Kongres hotelu Jezerka na Seči.

 

Letošní akce má na programu šest soutěžních titulů, ve kterých budou rozdány ceny přesahující částku půl miliónu korun. Bojovat o ceny a samozřejmě také označení šampióna pro rok 2013 se bude v akčním Counter-Strike: Global Offensive, strategiích League of Legends, DotA 2 a StarCraft II, fotbalové FIFA 14 a závodní TrackMania Nations.

 

Všechny tyto turnaje budou hrány průběžně a budou živě streamovány a komentovány na www.playzone.cz. Pokud chcete stihnout co nejvíce přenosů, doporučujeme navštívit harmonogram na adrese http://mcr.playzone.cz/harmonogram. Vyjma samotných zápasů se můžete těšit také na doprovodné soutěže, rozhovory s účastníky a vstupy ze stánků přímo z místa dění. Samozřejmostí je pak i možnost osobně se na MČR 2013, respektive FOR GAMES 2013 přijet podívat.

 

V soutěžích se představí pouze ti nejlepší hráči a jejich týmy z České a Slovenské republiky, kteří v průběhu roku bojovali v rámci MČR Klasifikace, aby nasbírali co nejvíce bodů a zajistili si tak svou účast na finále. V případě, že vás zajímá, kdo se na MČR 2013 představí a o co bude hrát, podívejte se na http://mcr.playzone.cz/, kde naleznete kompletní seznam účastníků i cen.

 

Zajímavostmi letošního MČR je také, že se vůbec poprvé nebude konat stylem BYOC (přines si vlastní počítač), ale místo toho se celé odehraje na nejnovější generaci certifikovaných HAL3000 MČR sestav, které exkluzivně prodává CZC.cz a na Alienware noteboocích. Fanoušky sázení pak jistě potěší možnost dát své tipy na vítěze u společnosti Fortuna, která ve spolupráci s PLAYzone vypsala kurzy: http://bit.ly/FortunaMCR2013.

 

Projekt MČR vzniká a běží za podpory generálních partnerů NVIDIA, INTEL, Western Digital, CZC.cz, GIGABYTE, Alienware, Philips, HAL3000, Logitech,  AVerMedia, Electronic Arts, hlavních partnerů SeaSonic, Playman, Comgad, SCORE,  FakaHeda a mediálních partnerů RE-PLAY, Indian, SCORE, Games.cz, Zing.cz, Sector.sk, TRYHARD.cz, Battleforce.cz, RecenzeHer.eu, StarCraftCZ.com, Euro-liga.cz.

Zdroj:
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.