StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
scarpe new balance d… » 15.06. 03:55
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Starcraft II rozhodně nebude letos

01.06.2007 | 10:05 - nnexus

MSNBC.com uveřejnilo na svých stránkách rozhovor se šéfem herních designerů Robem Pardem. Mimo jiné se zde můžeme dočíst o dlouhých vývojových cyklech, o udržení tajemství během vývoje a jedna otázka zákonitě směřovala i k datu vydání.

 

"To je tajemství! Můžu ti říct starou hlášku Blizzardu: Vydáme to, až to bude hotový. Je to něco, z čeho jsme se z minulosti skutečně poučili a snažíme se držet se při datech vydání při zemi. Myslím si, že všichni herní vývojáři jsou nepřiměřeně optimističtí. Zvykli jsme si dávat optimistická data a pak jsme zklamali naše fanoušky, když jsme je nedodrželi. Takže teď si musíme na tohle dávat pozor. Jedinou konkrétní věc, kterou vám mohu říct je, že to rozhodně nevydáme letos. Někteří lidé doufali, že když hra vypadá v dost pokročilém stadiu vývoje, budeme to mít hotovo do Vánoc, ale to se rozhodně nestane."

 

Celý rozhovor plný dalších zajímavých poznatků si můžete přečíst v naší sekci . Vřele doporučujeme, jde o zajímavé čtení.

Zdroj: msnbc.com
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.