StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Шахрайки дивитися он… » 26.06. 08:49
https://www.suppleme… » 26.06. 08:19
Глядеть частное и ли… » 26.06. 07:56
pandora ohrringe » 26.06. 04:33
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Všichni hráči SC2 dostali změnu jména zdarma

11.07.2013 | 13:05 - Jata

Blizzard opět umožňuje všem hráčům vlastnícím StarCraft II změnit si své herní jméno zdarma. Je důležité upozornit, že tyto změny zdarma se nekumulují, tedy pokud jste ji dříve nevyužili, máte stále k dispozici jen jednu změnu.

 

Chcete-li si změnit jméno vaší postavy, přihlaste se do sekce Account Management a zde vyberte ze seznamu her svou licenci na StarCraft II.

Pomocí rozbalovací nabídky "Character Name Change", která se nachází ve spodní části obrazovky si můžete zvolit region, v němž chcete možnost změny jména využít. Jakmile si region vyberete, klikněte na tlačítko "Use Name Change". Po následném potvrzení, že změnu chcete skutečně provést, se stačí přihlásit do hry a nové jméno si zvolit.

 

Jak z oznamovací novinky vyplývá, Blizzard sice kumulaci volných změn v současné době neumožňuje, ale touto záležitostí se zabývá a rád by v budoucnu nabízel tuto možnost častěji. Od posledního udělení přejmenování zdarma uběhlo 6 měsíců.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.