StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:47
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:46
skirmish » 17.02. 11:01
Starcraft 1 » 02.10. 21:24
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Změna jména zdarma

13.01.2013 | 15:22 - Jata

Sliby vývojářů, že bude možné změnit jméno své postavy za peníze, zatím nebyly naplněny, a tak se Blizzard rozhodl jako omluvu za neinformování o současné situaci, kdy se tato možnost na žebříčku priorit týmu posunula níže, dát všem hráčům možnost si změnit jméno zdarma. Avšak stejně jako dříve, ani tentokrát se tato možnost nekumuluje, a proto pokud jste ji nevyužili předtím, stále máte jenom jednu příležitost tak učinit.

 

Upřímně se omlouváme za všechny potíže, které mohla nemožnost změnit si jméno způsobit. Jsme si vědomi, že tuto možnost chcete mít. Další informace ohledně placené změny jména bychom pro vás měli mít krátce po vydání Heart of the Swarm. Prozatím jsme všem hráčských účtům přidali možnost změny zdarma.

 

Jak se uvádí na oficiálních stránkách, další bezplatná možnost přejmenování charakteru by měla přijít s nástupem podpory klanů ve hře během následujících měsíců, aby si mohli všichni ze jména případně odstranit klanový tag.

 

Změnu jména je možné provést po přihlášení ke správě účtu na Battle.netu, poté budete při dalším spuštění hry vyzváni k zadání nového jména.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.