StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike free » 18.06. 06:09
pandora charms » 18.06. 06:09
saucony azura » 18.06. 05:59
North Face Parka » 18.06. 05:08
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Přesuny na domácí SC scéně

23.08.2011 | 19:05 - sKopheK

UPDATE (24.08. 0:44): Verya angažovala prvního hráče do svého česko-slovenského týmu pro StarCraft II. Je jím mladý slovenský reprezentant FreejaN. Více na webu verya.eu.

 

Poslední dny se na české a potažmo i slovenské StarCraftí scéně udála celá řada několik změn, a protože se nejednalo o události týkající se velkých hráčů na scéně jako je eSuba nebo eXtatus (ještě nedávno nEophyte), obyčejný a nezainteresovaný smrtelník se nemohl víceméně nic dozvědět. Na následujících řádcích se vám pokusíme aktuální situaci přiblížit.

 

Již zhruba před týdnem došlo v multiherním klanu DoG Soldiers k rozpuštění StarCraft II sekce. Hráči jako Keiras, spacesea nebo FreejaN se vrátili pod hlavičku týmu zaměřeného čistě na druhý díl legendární vesmírné strategie, který si vydobil jméno již před několika lety za dob Brood Waru - Never Ending Story. Na detaily jsme se zeptali kapitána a zároveň jednoho ze zakladatelů klanu EvilBringera.

 

V DoG jsme dostali slibeno pomerne dost veci a ackoliv vedeni (manazeri) byli na slusne urovni, SC2 sekce z toho, co bylo slibeno, nevidela vubec nic. Hlavni sekce tam proste byla, je a bude nejspis CS. Navic jejich web je hodne mrtvej, neni nikdo kdo by psal novinky, kdo by se zajimal o temata okolo her a ani to snad uz nikdo krome SC2 sekce (paradoxne) necetl a nekomentoval, padlo rozhodnuti, ze NeS bude opet NeS. Zkratka Never Ending Story.

 

Teprve před třemi dny, v sobotu večer, se stala historií také sestava klanu Verya. Wochtulka proslulý svým precizním 4gatem, Zasz, BoFFinek nebo Thaboo se rozhodli kvůli neshodám s vedením hledat zázemí jinde, zatím jsou však kulantně řečeno bez angažmá. K náhlému kroku se vyjádřil dosavadní kapitán sekce BroER:

 

Strucne receno hracum nevyhovovali podminky v tymu. Davame dohromady roster a pracuje se na nazvu. Povede to Jez a Shadow. Ja uz bych zesedivel... Zatim chceme mit hlavni tym ve slozeni ENiX, Wochtulka, InB, Rayil, BoFFinek + ja. Zasz chce pokracovat sam.

 

Verya, resp. její hlavní manažer Sindrom, reagovala velmi hbitě a už během neděle navázala spolupráci s maďarskými hráči z nfteamu, kteří se představili na obou letošních LanCraftech.

Pozn.: Spolupráce s nfteamem byla údajně v plánu již dříve, sled událostí ji tak možná jen urychlil.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.