StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:47
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:46
skirmish » 17.02. 11:01
Starcraft 1 » 02.10. 21:24
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Rekapitulace herní show ASUS FINALS v Brně

13.07.2011 | 22:43 - Jata

Poslední červnovou sobotu se v Brně sešla více než stovka příznivců interaktivní zábavy na závěrečné show 1. ročníku Národních lig v PC hrách. Soutěžní klání s názvem ASUS FINALS proběhlo v sále Břetislava Bakaly, kde měli diváci jedinečnou šanci sledovat na vlastní oči komentované zápasy s projekcí na plátno. Na akci ukázali své schopnosti nejlepší domácí hráči populární strategie StarCraft 2 a legendární střílečky Quake Live, kteří se ve finálových zápasech utkali o mistrovský titul a ceny v celkové hodnotě 60 000 Kč.

 

 

 

 

Diváci v sále společně s komentátorem Ondřejem Báčou vytvořili v zápasech opravdovou sportovní atmosféru a potvrdili, že profesionální hraní PC her se u nás stává stále populárnější zábavou. V průběhu finále povzbuzovali své favority a odměňovali potleskem každou podařenou akci či dramatický moment.

 

Vítězství ve hře Quake Live vybojoval favorizovaný Kryštof Černý, který výsledkem 3:1 porazil svého soupeře Lukáše Chrta. Finálový zápas ve StarCraft 2 pak pro sebe rozhodl stejným poměrem brněnský hráč Jan Kusák, který zvítězil nad Tomášem Hrubým. Oba vítězové premiérové sezóny Národních lig si odnesli jako první cenu netbook ASUS Lamborghini VX6 a originální skleněné trofeje.

 

 

 

V přestávkách mezi jednotlivými zápasy byl pro návštěvníky připraven zajímavý doprovodný program a losování o hodnotné ceny. K dispozici byly výkonné herní notebooky ASUS s technologií nVidia 3D Vision včetně horké novinky G74, na kterých si zájemci mohli vyzkoušet herní tituly Zaklínač 2 a Duke Nukem Forever.

 

Zdroj: PR
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Pralev - 13.07.2011 | 22:45   (odpovědět)

Chápu, že je to tisková zpráva, ale nebylo by od věci psát do těch jmen i nicky, ve stylu Pepa "Lama" Novák.

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.