StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike air max 2017 go… » 17.06. 04:40
puma women shoes » 17.06. 04:37
puma suede classic » 17.06. 04:34
https://www.litsej-i… » 17.06. 01:25
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Na obzoru další knížka - StarCraft Ghost: Spectres

06.07.2011 | 14:44 - Jata

Fanoušci knížních příběhů ze světa StarCraftu by měli opět zpozornět. Již brzy totiž bude vydána další knížka - StarCraft Ghost: Spectres. Oproti původním předpokladům nebude jejím autorem Keith R. A. DeCandido, ale Nate Kenyon, autor nominovaný na cenu Brama Stokera (např. Bloodstone, The Reach). Na 336 stránkách se dozvíme opět něco z minulosti Novy jakožto ducha Dominia a také o přízracích, které Blizzard představil ve Wings of Liberty.

 

Duchové Dominia ztělesňují vrchol terranské evoluce a fyzických úprav. Tito smrtící agenti upravení technologiemi, které využívají jejich vrozený psionický potenciál, používají telepatii a jiné nadlidské síly k tomu, aby izolovali a zničili nepřátele Dominia. Ale když se lovci stávají lovenou zvěří a duchové začínají beze stop mizet, dokonce i ti nejnebezpečnější lidští vojáci v sektoru Koprulu se začínají bát...

Na scénu vstupuje Nova Terra, duch s jedinečnými schopnostmi. Na rozkazy císaře Arctura Mengska se Nova pouští do tajné mise, jejímž cílem je najít pohřešované. Během vyšetřování, které ji zavede do spletitých temných chodeb, se začnou vynořovat bolestivé vzpomínky na léta, kdy ještě nebyla duchem. Brzy se Nova dozvídá, že by mohla být mezi zmizelými agenty a její minulostí nějaká souvislost, kvůli tomuto objevu bude muset bojovat nejen proti stínům svého mládí, ale také proti hroznému, novému druhu psionických bojovníků: přízrakům.

Na takový příběh fanoušci StarCraftu čekali - dobrodružství podle nikdy nevydané taktické akční hry pro konzole StarCraft: Ghost. StarCraft Ghost: Spectres odhaluje divokou kapitolu v životě Novy a zákeřné počátky přízraků představených ve StarCraft II: Wings of Liberty, rekordy trhajícího pokračování velmi vychvalované real-time strategické hry StarCraft a StarCraft: Brood War od Blizzard Entertainment.

 

Knížka bude vydána 27. září 2011 a již nyní si ji můžete předobjednat například na americkém Amazonu. I s dopravou do ČR za ni dáte $17 (cca 290 Kč).

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Romla - 13.07.2011 | 16:47   (odpovědět)

To CainPullo: Tak svět SC2 nechávají ladem, protože na něho nemají práva. Rob Pardo řekl, že kdyby Starcraft film chtěl natočit James Cameron, tak neváhá ani vteřinu, ale jen tak někomu práva na zfilmování nedají, protože s tím brakem se v Hollywoodu v poslední době taky roztrhl pytel, natáčí se jeden nekvalitní remake za druhým.

CainPullo - 12.07.2011 | 06:15   (odpovědět)

To ShogunCZ: Kdyby jenom překlad, ale samotná kvalia na úrovni braku nejhrubšího zrna, to si vesmír SC nezasluhuje Jen nechápu Hollywood: v době kdy se "inspirují" a natáčí filmové monopoly (Spielberg...), nebo klasické lodě (A4 zásah, potopena...) což je zoufalství nejvyššího kalibru, nechávají bohatý svět SC naprosot ladem. I když ono je to možná jen dobře... Víme čeho jsou hollywoodští producenti schopný (v neg. slova smyslu, R. Scot by mohl vyprávět)

ShogunCZ - 07.07.2011 | 00:06   (odpovědět)

Knížek je cekem dost, některý i z roku 2005... ale překlad pěkně smrdí a vázne (

Jata [ redakce ] - 06.07.2011 | 19:11   (odpovědět)

To Anto: Překlad tohoto dílu je zatím opravdu v nedohlednu, dříve jak z 3 roky to určitě nečekej.

Anto - 06.07.2011 | 19:03   (odpovědět)

A jsou zname uz nejake informace ohledne ceskeho prekladu?? Ja to klidne prectu v anglictine, ale blizssi mi je cist cesky

Jarb - 06.07.2011 | 15:50   (odpovědět)

Paráda, předchozí tituly už mám objednaný a hned jak dočtu Dooma pustim se do SC )

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.