StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike free » 18.06. 06:09
pandora charms » 18.06. 06:09
saucony azura » 18.06. 05:59
North Face Parka » 18.06. 05:08
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Rozhovor s BoXerem (TSL 3)

17.03.2011 | 16:02 - MaHi

Přípravy na TSL3 jsou v plném proudu a klasicky se hypuje jak o život. Proto se taky denně objevují nové  rozhovory s hráči, kteří se tohoto turnaje zúčastní. Jistě chápete, že není v našich silách přeložit všechny interview, ale každý den bychom rádi vybrali jedno nejzajímavější, které pro vás přeložíme. Dnes to nebude nikdo jiný, než legenda všech legend :) SlayerS_BoxeR!!

 

Ahoj, vítej v TSL3. Slyšel jsi o Teamliquid někdy předtím? Co tě vlastně vedlo k tomu příjmout pozvaní na tento turnaj? A jaké jsou tvé cíle v TSL3?

 

Turnaje jsem se rozhodl zúčastnit, protože Starcraft 2 je populární všude po světě a já chci odehrát co nejvíce her mimo Koreu. Moje slečna čte Teamliquid v jednom kuse, takže i když nemám kvůli tréningu moc času osobně si TL pročítat, přítelkyně mi dodává aktuální zprávy a info.

Tento turnaj bude můj první mezinárodní zápas od doby, co jsem začal hrát GSL, takže bych byl rád kdyby se mi zadařilo. Pokud nechceme, aby SC2 dopadlo jako BW, a mělo úspěch i v zahraníčí, potřebujeme posílat více hráčů za hranice, stejně tak jako pořádat výměnné pobyty. 


V SCBW jsi byl legenda a spousta členů Teamliquid vzpomíná tvé hry. Co si myslíš o fanoušcích z celého světa, kteří poctivě sledují GSL a zajímají se o Starcraft? Chtěl bys jim něco vzkázat?

 

Fanoušci, kteří mě nepřestávájí podporovat i přes mou neschopnost produkovat dobré výsledky, jsou hlavní důvod, proč jsem ještě nepřestal s progamingem. I když už dávno nejsem v nejlepší formě, podpora a zájem o mé hry mne stále nutí poctivě trénovat. Doufám, že se mi podaří vyjet za hranice, aby mně mohli vidět hrát osobně.


[CELÝ ČLÁNEK]

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Skylleer - 18.03.2011 | 10:13   (odpovědět)

Frajer to je nehlede na vysledky. Kazdopadne tyhle clanky jsou tu fakt hodne dobre a rozhovory oceni hodne lidi jentak dal, fakt se mi libi jak s tema newskama tady pohli. GJ team

DoktorZhor - 17.03.2011 | 17:55   (odpovědět)

je skoda ze se mu v sc2 zatim nedari, v bw to byl Frajer..

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.