StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike free » 18.06. 06:09
pandora charms » 18.06. 06:09
saucony azura » 18.06. 05:59
North Face Parka » 18.06. 05:08
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

StaCraft 2 žebříček - beta verze

24.02.2011 | 11:01 - Jump

Když mě na začátku října poprvé napadla myšlenka žebříčku domácích hráčů, který by zahrnoval jejich veškeré soutěžní výsledky, představoval jsem si to jako Hurvínek válku. StarCraft 2 byl v postupném vývoji a turnajů nebyla taková spousta, abych dokázal odhadnout náročnost, kterou by sestavení žebříčku obnášelo.

Na začátku listopadu jsem oslovil několik adminů, kteří se v tu dobu podíleli na rozvíjení SC2 scény u nás a společně jsme dali hlavy dohromady. Naším cílem bylo vytvořit žebříček, do kterého by se započítavaly individuální úspěchy čechů a slováků, jak na domácí půdě, tak v zahraničí. Důležitá byla pro nás myšlenka, že tento žebříček by měl zapomenout na jakoukoliv konkurenční politiku a měl by tedy zahrnovat akce od všech pořadatelů. A práce mohla začít...

Začali jsme sbírat data. Zaznamenávali jsme všechny výsledky z turnajů, kterých se hráči účastnili a během téměř 4 měsíců jsme nasbírali stovky turnajů a tisíce umístění.
Když byl během února dokončen ladderový systém (v betaverzi), přišla řada na další část - určit hodnotící systém. Určili jsme kategorie, do kterých se turnaje rozdělují a v nich jsme jednotlivým umístěním přiřadili bodové ohodnocení. Vyškrtali jsme turnaje, které není možné zahrnout a vše jsme začali "sázet" do systému.

Nyní můžete shlédnout betaverzi žebříčku, který zahrnuje veškeré turnaje a umístění hráčů z Česka a Slovenska, které jsme byli schopni dohledat...

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

WAREN - 26.02.2011 | 11:25   (odpovědět)

supr, děkuju

uhlyk - 25.02.2011 | 21:22   (odpovědět)

http://ladder.starcraftcz.com/
viac v diskusii
http://forum.starcraftcz.com/viewtopic.php?f=11&p=13700#p13700

WAREN - 25.02.2011 | 16:57   (odpovědět)

Asi hodně pracné, držím palce.
Mám dotaz, dá se někde na battle.netu dohledat rank pouze českých hráčů? Je tam vzdycky jen top 200...všech

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.