StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike free » 18.06. 06:09
pandora charms » 18.06. 06:09
saucony azura » 18.06. 05:59
North Face Parka » 18.06. 05:08
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Základní herní mechanismy - video

24.11.2010 | 13:40 - Jetro

Po představení všech tří ras Blizzard včera na svých stránkách uveřejnil i jakýsi souhrn základních herních mechanismů. Ve dvouminutovém instruktážním videu vám budou představeny některé prvky hry, které jsou však určeny především pro nováčky StarCraft II. Pod videem najdete český přepis.

 

 

Vítejte, veliteli, následují požadované informace.

Strategické možnosti ve StarCraft II jsou nekonečné, ale základní herní mechanismy jsou jednoduché. Těžte suroviny, shromažďujte armádu a porazte svého soupeře. Každý zápas začnete s prostě vyhlížející základnou a omezeným množstvím dělníků. Používejte dělníky k těžbě surovin. Suroviny jsou potřeba k rozšiřování vaší základny a výcviku bojových jednotek. K triumfu nad svými nepřáteli bude nezbytné shromáždit značnou vojenskou sílu. Silná ekonomika vám pomůže naplnit potřeby vaší rostoucí armády.

Každá rasa – Terrani, Protossové i Zergové – má přístup k rozmanitým jednotkám, jež disponují unikátními speciálními schopnostmi, díky nimž každá jednotka sehrává na bitevním poli určitou roli. Například terranští Vikingové se mohou transformovat z útočného módu na stíhací letoun, což jim poskytuje bezpříkladnou mobililtu. Ohromní protosští Kolosy vynikají v překonávání  terénních překážek  s lehkostí sobě vlastní a ničení nepřátelských pozemních jednotek. Zergští Infestoři mohou ovládat mysl svých nepřátel a zapříčinit, že se nepřátelské jednotky postaví proti sobě. Každá jednotka ve StarCraft II je zcela jedinečná a hodí se na určité úkoly. Kombinování různých jednotek do všestranné armády je klíčem k vítězství. Vítězství dosáhnete, pokud se váš nepřítel vzdá, nebo mu zničíte všechny jeho budovy.

Na vás, jakožto vůdce své armády, bude kladen požadavek rychle přemýšlet a reagovat, budete-li se chtít dobře adaptovat na neustále se měnící situaci na bitevním poli, a používat schopnosti svých jednotek k vychýlení bitevních misek vah ve váš prospěch.

Hodně štěstí, veliteli, uvidíme se na bitevní poli.
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Darksnow - 25.11.2010 | 01:10   (odpovědět)

Mám rád videa, kde rozumím mluvené řeči.
Třeba jako toto: http://www.youtube.com/watch?v=yu1Ze3ucsfo&feature=player_embedded

Dalibor - 24.11.2010 | 14:39   (odpovědět)

Musím uznat , že je to povedené video od blizzardu.
Líbilo se mi a chválím

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.