StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
scarpe new balance d… » 15.06. 03:55
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

BlizzCon: Artworky z Heart of the Swarm

23.10.2010 | 22:12 - Jata

Přestože letošní Art panel za moc nestál, protože svá povídání a ukázky umělecký tým po půl hodině vyčerpal, jako bonus, že jsme vydrželi až do konce, si pro nás Blizzard představil prvních pár artworků z Heart of the Swarm:

 

Zdroj: BlizzCon
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Ultramarinus - 27.10.2010 | 20:31   (odpovědět)

Keriganová jeho taťkovi ufikla hlavu a Mengsk to věděl. To mohl být jeden z důvodů, proč mu nebylo příliš zatěžko jí hodit přez palubu.

Ps.: Je to Wikia (na "Wikipedii" jsou mnohem méně konkrétní). Svým způsobem to tedy "Wiki" je.

Ultramarinus - 27.10.2010 | 20:25   (odpovědět)

Shania: Ano, byla pod vlivem jejich "psiscreenů" a podobně sci-fi divných zařízení. Byla to ale její ruka co se akce účastnila a Mengsk to věděl. Píšou to tady v jeho "životopise" poskládaném z každého oficiálního řádku, který kdy byl o něm sepsán (konkrétně v části "Uprising"): http://starcraft.wikia.com/wiki/Arcturus_Mengsk

Shania - 27.10.2010 | 09:57   (odpovědět)

ultra: na wiki o tom nic neni, ale i kdyby to byla pravda, tak jako Ghost byla pod vlivem Confederace, prosla jejich drsnym vycvikem. Byla zabijak, vojak, urcite zabila stovky lidi bez mrknuti oka.
Po mutaci do Qeen of Blades ale nemela problem vyvrazdit cele planety, to uz je trochu rozdil.

Ultramarinus - 27.10.2010 | 01:29   (odpovědět)

To Shania: Bude to možná překvápko, ale Keriganová byla podle všeho jeden ze tří konfederačních ghostů, kteří Mengskovi zabili rodinu včetně jeho sestřičky (a tuším odnesli hlavu jeho otce).

To Mizzin: To je trochu nepřešné, protože byly chvilky, kdy (i v době kdy byla infestovaná) dělala "dobré" věci (třeba pustila po prvním střetnutí Raynora na Charu. Navíc kdyby byla supermax ovlivňována zergským mutagenem, neměla by jak odolat vlivu Hungerera (protože ten geneticky naťuknul Zergy. Overmind si vybral Kerigenovou PÀÁVĚ proto, že NEBYLA zerg, dokázala se rozhodovat sama a byla (mimo protosy a v dávných domách možná xel nagy) nejmocnější psionik jakého nadvědomí kdy potkalo. Navíc já vysvětlující titulky (pokud v SC2 po filmečku nějáké jsou) nečetl, protože hru jsem ještě nehrál. Prvně musím vydělat na počítač a na hru, a pak snad přečtu všechno do detailu. Do té doby prostě chodím sem...

Romla: Nebyla to asi "oficiální" verze, jenom to někde na fórech, nebo kde tvrdili (a proto jsem to za ofiko verzi bral).

Myrec: Ne, šlo o mrtvolu Overmindu na Aiuru. Byl tam dokonce i "duch" Tassadara, takže "před" jeho smrtí to rozhodně být nemohlo. ©lo tam o to, že Zeratul hledal informace o proroctví o návratu xel nagů a dostal tip, že by část informací mohl zjistit z mrtvoly overmindu. Součástí "zničení Overmindu" které provedl kamikaze Tassadar bylo i to, že ho "vymazal" - zabránil tomu, aby se owermind někde zkopíroval. "Druhý" overmind (v Brood Waru) vznikl spojením většiny zbylých (možná dokonce všech) cerebratů.

Ray - 26.10.2010 | 22:56   (odpovědět)

Můžete udělat nějaký seznam českých a slovenských hráčů, kde uvidíme i jejich achievementy a třeba i rank nebo ligy ? Mohli by se tak sledovat nejúspěšnejší hráči v ČR a SK.

Phantom - 26.10.2010 | 15:00   (odpovědět)

ad Kerriganova a zergsky virus - to, pod koho vplyvom bola...

Podla mna bola zmutovana, aby dokazala viest Zergov a ovladat ich, pricom prvorada bola jej uloha mysliet na blaho Zergov... Ten virus teda musel ovplyvnovat jej rozhodnutia... Ak teda aj nebola pod kontrolou Overmindu, tak si skratka bola vedoma, ze jej smrt by znamenala rozpad Zergov ako organizovanej sily a teda ich vyhynutie...

Preto znicila kazdeho, kto sa ju snazil zastavit, preto zhanala ten artefakt, ktory mal tu moc ju dezinfestovat - a pravdepodobne si v HoS uvedomi, ze hoci Zergovia nepredstavuju hrozbu, tak su lahko ovladnutelny "Padlym Xel Nagom" a teda sa rozhodne tomu zabranit...

A co sa tyka protosskej kampane, tak ta ma podla Blizzu obsahovat prvky diplomacie... Ako sme mohli vidiet uz vo WoL, tak Protossovia nie su jeden narod na Aiure ( resp. Shakurasi - neoficialne sa posledna bitka odohrala prave tam ), ale je tu vela tajomnych Sekt ( Taldorimovia a dalsi... ), ktorych bude treba zjednotit... Inak Raynor tiez povedal nieco v zmysle " Bolo tam viac Protossov, ako sme si mysleli, ze je v celej galaxii. No aj tak to nestacilo..."

Maor - 26.10.2010 | 14:35   (odpovědět)

Podle mně začátek bude na Hyperionu a pak se přesune někam do zergského prostředí. Místo můstku asi bude to co je na posledním antvorku. Øekl bych že Kerriganové bude líto zergů a bude je chtít zachránit před ostatními a pohádá se s Raynorem.

myrec - 25.10.2010 | 18:05   (odpovědět)

podla mna ten overmind v misi so zereatulom bol v pred tym ako overminda uplne znicili... bola to je mrtva schranka ktora sa vsak mala ozivit (tak ako to overmind robil velmi dlhe veky a to bola ta chvila ked bol oslabeny a nie pod nadvladov nikoho)...

Shania - 25.10.2010 | 16:49   (odpovědět)

Kerrigenova byla zabiják, takže to nebyla žádná hodná holka, ale není to masový vrah, Mengs ji právě proto nechal chcípnout, protože se postavila proti jeho plánu nalákat zergy naTarsonis.

Overmind byl také zkažen nebo ovlivněn nějakou vnější silou, proto vytvořil kerrigan, která se teď z té moci dostala. Předpokládám, že valnou část swarmu bude odsebe odhánět lidí a protosy, kteří ji budou chtít sejmout a neuvěří v její nápravu.. Taky si myslím, že je dost možné, že se velká část kampaně bude odehrávat pořád na Hyperionu, nebo bude nějakým jiným způsobem v kontaktu s Valerianem, Rainorem a jeho posádkou.

Zachovat mezery

Romla - 25.10.2010 | 16:21   (odpovědět)

Dodatek: A Metzen na Blizzconu říkal, že rozhodně nehodlají ze zergů udělat nějaké pety, kteří budou Raynorovi nosit květiny a olizovat mu samou láskou ksichtík. Přečtěte si to Q&A z Lore panelu.

Romla - 25.10.2010 | 16:17   (odpovědět)

To Mizzin: Kolik toho zbylo z Overminda na Aiuru je myslím, z hlediska děje, docela nepodstatné. Důležitější je, kdo ovládal mysl Kerrigan. V tom rozhovoru Zeratula s Tassadarem Tassadar říká, že Kerrigan vytvořil Overmind právě proto, aby osvobodil zergy z nadvlády nějaké moci. Jak moc osvobozená vlastně Kerrigan byla a jak moc ovlivněná byla nějakou vyšší mocí se ale dozvíme asi až v HotS.
A ohledně Overminda - já jsem ho nikdy nepovažoval za zápornou postavu, rozhodně ne víc jak královnu v mraveništi. Akorát zergové jsou hold větší a nebezpečnější než mravenci, takže je třeba se proti nim usilovně bránit.

anaturn - 25.10.2010 | 16:13   (odpovědět)

stejně víde na jevo že Hungererem je chuck noris v přestrojení

Mizzin - 25.10.2010 | 15:56   (odpovědět)

To Mizzin: vypařen nebo rozmetán, to je fuk. Zkrátka dle SC1 z něj nemělo zbýt nic.

Mizzin - 25.10.2010 | 15:55   (odpovědět)

To Maor: Ano, jeho mrtvolka dle WoL tam je doposud, ačkoliv v SC1 byl zcela vypařen energií vyvolanou tassadarem a rozmetán na milion kousků, tak v SC2 se rozhodli, že vypadá, jakoby mu jen to oko vyšťouchli.

Maor - 25.10.2010 | 15:52   (odpovědět)

To Mizzin: ona po patchi funguje?
Ale znamená to že overmind byl celou dobu na Aiuru, i když jsem ho v BW rainorem a tassadarem zničil?

Mizzin - 25.10.2010 | 15:48   (odpovědět)

To Maor: Tak proč si neinstalíš CZ do hry?
Tam se hlavně pojednává o významu Kerrigan v budoucnosti. Že ona je klíčem k přežití všech před tím velkým strašlivým zlobivákem Hungererem. A o tom, že Overmind to myslel se vším hrozně moc "dobře". Což bylo další, co mi tam docela vadilo.... Tak nějak otočili podstatu zergů.

Kenny - 25.10.2010 | 15:35   (odpovědět)

Nechme blizardy at nas překvapí,to oni umí.....dokonale.Dle SC2 WoL.

Maor - 25.10.2010 | 15:24   (odpovědět)

A jestli nebyla pod ničím vlivem, jak je to vlastně s overmindem v ty misi se zeratulem, jak musíte přijít ke 4 chapadlům. Uznávám, že protosský angličtině moc nerozumím, ale jako retrospektiva 4 roky dozadu to nevypadalo.

Mizzin - 25.10.2010 | 15:17   (odpovědět)

awedes: no, je rozdíl mezi tím, zda ta infestace jen "znásobila" tvou temnou stránku povahy (za což jsem měl já, že tomu tak je) a tím, že ty jsi chudinka, co řve na svou skořápku "NEEEEEE!" a tvé ruce a pařáty dělaj něco jiného. V prvém případě je tam jistý stupeň neviny taky, ale byla to pořád ona, akorát by si jen plně neuvědomovala, co dělá.. A proto jsem byl zvědavej na to, jak se s tím postavy vypořádají. V tom druhém případě je to prostě naprosto laciný způsob, jak tu nevinu a špatné svědomí z Kerrigan zcela smýt a převést na "já nic, já muzikant". Protože tam prostě ona zcela nevinná musela přihlížet na to zlo, co dělá její tělo. Což mi přijde docela. Ne docela. Přijde mi to úplně trapný.

awedes - 25.10.2010 | 15:01   (odpovědět)

nevim proč by si kerrigan měla vyčítat svědomí když......zkrátka to s ní dělala ta infestace to prostě nebyla ona

Romla - 25.10.2010 | 13:11   (odpovědět)

To Mizzin: S tím koncem mě taky moc nepotěšili, i když jsem to ještě nedohrál a znám ho jenom ze spoilerů, což jsem i docela rád, aspoň nebudu zklamaný. Ale snad to v HotS ještě nějak víc rozvedou, celé by to ostatně mělo prý být o tom, jak to vlastně je se zergy a Kerrigan - viz Q&A z Blizzconu.

Mizzin - 25.10.2010 | 13:08   (odpovědět)

Ultramarinus: Takže ve zkratce. Nebyla sice pod vlivem Mengska ani Nadvědomí, ale byla stále pod vlivem své vlastní infestace, jak jsme se "trapně" dozvěděli.

Romla - 25.10.2010 | 13:05   (odpovědět)

To Ultramarinus: To si ani nepamatuju, že by to někdy byla oficiální verze, vždycky jsem si myslel, že HotS bude normálně pokračovat tam, kde WoL skončí...

Mizzin - 25.10.2010 | 13:05   (odpovědět)

Ultramarinus: Ano, tak se to do poslední mise WoL myslelo, že tak je. Taky jsem si myslel, že od smrti nadvědomí, je Kerrigen v plné kontrole a je sama sebou. Proto jsem taky byl zvědavej, jak pořešej její svědomí a zodpovědnost za ty miliony (miliardy) mrtvých, co za ty roky povraždila a zničila, když ji polidští.
No, v poslední misi to celé zabili a "ochcali" v jedný větě. A to, když Kerrigen Raynora na konci prosila, ať to nevzdává, ať to dokáže. Takže místo zlý královny, co by se po polidštění prala se svým svědomím tu máme nebohou naprosto nevinnou holčičku, co chudinka byla zakletá ve své vlastní skořápce a svýma pomyslnýma nevinnýma pacičkama tloukla o neproniknutelnou stěnu své ošklivé zlé zmutované skořápky. Bravo Blizzarde, bravo.

Ultramarinus - 25.10.2010 | 12:54   (odpovědět)

Chelios: ještě před půl rokem to (cos psal) byla "oficiální verze".

Shania: Určitě jsi slyšel o "Brood war" (datáči k SC1), ve kterém Keriganová na vlastní pěst vyvraždila v korpulu naprosto všechny armády co se proti ní pozvedly (včetně invazní síly lidí poslané ze Země, Menskovy dominionské armády a protosských válečníků). Po celou dobu nebyla Keriganová pod jiným vlivem, než pod tím co do ní vpravil ten zergský virus co jí zmutoval ze člověka na "qeen of blades". Jinými slovy všechno, co spáchala od smrti Nadvědomí na konci prvního dílu až do konce "wings of liberty" bylo JEJÍ vůlí řízené. ROZHODOVALA se "sama za sebe" po celou dobu od konce prvního dílu. Přes ČTYØI ROKY si poletovala vesmírem a sejmula co chtěla, s tím, že její hlavním "kladným činem" v této době bylo to, že se swarmem odlétla na planety které jí zajímaly a z nich po ty 4 roky aktivně neůtočila na ostatní (ačkoliv kdokoliv jí tam strčil nos se už nikdy nevrátil). Tolik tedy k tomu, jak byla chudák Královna čepelí nucená k tomu co dělala...

Romla - 25.10.2010 | 12:46   (odpovědět)

MUST READ pro všechny balancéry:

http://sclegacy.com/feature/106-blizzcon-2010/901-blizzcon-2010-starcraft-ii-gameplay

Jinak je (a ještě bude doplněno) na SCLegacy velice pěkné shrnutí všech panelů o SC2 (Lore, Art a další):

http://sclegacy.com/news/23-sc2/900-blizzcon-2010-day-2

Chelios - 25.10.2010 | 11:10   (odpovědět)

oki fajn tak se omlouvam za spatnou informaci :-X

Shania - 25.10.2010 | 10:43   (odpovědět)

V QA jasně řekli, že transformace Kerrigan do lidské formy je jen vedlejší efekt toho, co jí ten artefakt udělal.

Také se mluvilo o tom, že doteď byla vždy pod vlivem někoho (Mengska, Nadvědomí) a v datadisku se konečně bude rozhodovat sama za sebe.

satik - 25.10.2010 | 08:28   (odpovědět)

pralev: screen neni screenshot

Pralev - 24.10.2010 | 23:47   (odpovědět)

Maor: Artworky nejsou screenshoty.

Maor - 24.10.2010 | 23:23   (odpovědět)

Screeny se povedly, ale moc toho neřikají. Ale ta planeta se mi mooooc líbí, bojim se aby z toho nebyl avatar. Ten štír asi bude něco jako dark templar.

Jata [ redakce ] - 24.10.2010 | 22:59   (odpovědět)

To z: Opravdu bylo výslovně na BlizzConu řečeno, že se děj HotS bude odehrávat až po událostech ve WoL.

z - 24.10.2010 | 22:51   (odpovědět)

Vůbec nevim jestli se bude hos odehrávat současně nebo po wol, ale smysl by určitě dávalo současně s tím,protože tak by se vysvětlilo spojenectví zergů a kerriganové, ''výzkum'' zergů kerriganovou, upgradování kerriganové (rpg prvky) atd.

zergling - 24.10.2010 | 22:03   (odpovědět)

LoL ten malinkej zergling.

charles - 24.10.2010 | 21:35   (odpovědět)

To Soniczek: blizzardi ešte volakedy dávno prezradili,že kampaň HoS bude mať RPG prvky,takže to zrejme bude ako hovoríš

easyyy - 24.10.2010 | 21:05   (odpovědět)

2 Chelios : proc tedy na blizzconu rikali, ze dej se bude odehravat po udalostech z WoL?

Phantom - 24.10.2010 | 21:00   (odpovědět)

to Chelios: neviem, ale nema HoS nahodou vysvetlit osud Kerriganovej a Raynora? aspon, pokial sa dobre pamatam, tak nieco v tom zmysle som cital po dohrati kampane....

Soniczek - 24.10.2010 | 20:56   (odpovědět)

ja myslim ze kerriganova jimma nezradi praveze naopak, kedze nebola nakazy zbavena kompletne ma aku taku kontrolu nad zergami cize bude sa snazit ziskat si postupne cim viac zergov (prvky RPG?) na stranu "dobra"... proti uhlavnemu nepriatelovi hybridom cize taka coop medzi 3ma hlavnymi rasami... to mi vadilo na originalnom SC ze v jednej kampani sa hralo za stranu dobrych v druhej za zlych...

Chelios - 24.10.2010 | 20:48   (odpovědět)

Pokud vim tak datadisk se odehrává paraelně k ději z wings

AntiKarel - 24.10.2010 | 19:40   (odpovědět)

jsem rád že Kerriganová bude možná pokračovat jako queen of blades hraju za zergy a ten datáč se mi začíná hodně líbit ...

z - 24.10.2010 | 18:45   (odpovědět)

Kdyby se Zergové dokázali svalově narvat (jedním rázem) do neosteelové struktury budov (bunkru, který má být extrémně odolný!) a pak jí táhnout jako krunýř (a eště zabavit její zbraně) tak by měli dost síly na rozdrcení tanku/thora/battlecruiseru jednou ranou, takže nevim nevim kdo by pak hrál za ostatní rasy :O Protoský budovy by se možná mohli bránit silovym štítem, ale terránci nemají nic co by takovíhle Zergové nemohli snadno sešrotovat...inu tak se za ně už hrát asi hold nebude.

Mizzin - 24.10.2010 | 14:11   (odpovědět)

hm...bunkrlisk....bude koukám hodně srandy. Že by so objevili i Pyloliskové?

A Kerrigen koukám narostla prdelka. Tak akorát do mého vkusu. )

easyyy - 24.10.2010 | 13:22   (odpovědět)

kdyz uz jsme nakoukli replaye tak tady: http://www.sc2win.com/starcraft-2-replays/replay-packages/blizzcon-2010-sc2-tournament-replays/

replaypack z blizzconu

PredY - 24.10.2010 | 11:33   (odpovědět)

defiler!

VitoSs - 24.10.2010 | 11:26   (odpovědět)

to jsou moc pekny artworky Peter Lee zase predvedl ze krajinu malovat proste umi, ten druhej obrazek je excelentni ... btw. tady http://www.youtube.com/watch?v=C4ZrD9RgpgQ je video z blizzconu kde mluvej o tech artworkach a ukazujou video s jednou paradni jednotkou (nechte se prekvapit )

WhiteCroW - 24.10.2010 | 10:09   (odpovědět)

jinak na odkazu co jsem daval na repy,vetsina ji samo zna,ale zkouknete repy z 24 Boxer-Fruit stoji to za to wau

easyyy - 24.10.2010 | 09:09   (odpovědět)

nejlepsi a nejprehlednejsi je tahle - http://www.sc2rep.com/

vetsina replayu je jako prvni tady .. a jsou tam i vody z GSL nez je GSL nahlasi

CainPullo - 24.10.2010 | 08:59   (odpovědět)

WhiteCroW super THX už sosám

WhiteCroW - 24.10.2010 | 08:20   (odpovědět)


ja koukam na repy tady

http://www.gosugamers.net/starcraft2/replays/

CainPullo - 24.10.2010 | 05:52   (odpovědět)

OT: kde seženu pro repy ze sc2? Navštěvuji GameReplays, boužel s fluktuací 1 expert rep za 2 dny...

CainPullo - 24.10.2010 | 05:50   (odpovědět)

Raptorlisk?

CainPullo - 24.10.2010 | 05:47   (odpovědět)

Tygří zerg (a3) je cool, celkový posun k jungly (a1-2) alá Tyranidé z Dawn of War 2, není vůbec na škodu.

anaturn - 24.10.2010 | 02:29   (odpovědět)

ale doufám že se v HoS dočkáme anhilace nějakýho světa

anaturn - 24.10.2010 | 02:27   (odpovědět)

to Phantom:to je taky možný že je to pokud o komunikaci s zergem ketrý se řekněme vimanil z psi nadvlády nebo je porostě něčím důležitý

Phantom - 24.10.2010 | 02:25   (odpovědět)

mne ten posledny skor pripada ako keby sa Sarah snazila nejako psionicky komunikovat s nejakym neznamym Zergom... a ci zradi Raynora - no ked sa to tak vezme, Kerriganova je jedina, kto ma moc ovladnut Zergov - no ak neratame The Fallen One...

anaturn - 24.10.2010 | 00:25   (odpovědět)

to Z: prosimtě dával si u mise za proty pozor to je tož co se stane kdyby jí tychus bacnul a co se týče toho obrázku vona kildně muže zergi vest jen proti hybridům

z - 23.10.2010 | 23:40   (odpovědět)

Takže Kerriganová nakonec Raynora zradí a bude pokračovat se Zergy jako queen of blades dál (jak vyplývá z posledního artworku, fuj Blizzarde, takhle nás spoilovat), měl nechat Tychuse ať jí bachne, bylo by o problém míň.

Ale kresby jinak hezký, jen aby taková byla i ta hra.

Jata [ redakce ] - 23.10.2010 | 23:14   (odpovědět)

To TnT: Sam Didier o ní mluvil jako o možné 17. jednotce, pro kterou ještě nemají jméno.

TnT - 23.10.2010 | 23:11   (odpovědět)

Ale ale, ze by na nas chystali nakou new skorpionskou jednotku?

kane85 - 23.10.2010 | 22:46   (odpovědět)

kde tak na tie arty pozeram, je mi ozaj luto ze HotS neuvidime skor ako v 2012...

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.