StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
scarpe new balance d… » 15.06. 03:55
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Hlasování o výherci artworkové soutěže

09.09.2010 | 22:26 - Redakce

Rádi bychom informovali o probíhající soutěži na serveru Gosugamers.net. Jedná se o soutěž, kde je cílem vytvořit co nejlepší artwork na téma StarCraft. Probíhala po 4 týdny, přičemž po každém týdnu byli vybráni dva kandidáti, kteří se dostali do "Top 8", ze které se nyní vybírá výherce. Ten bude odměněn grafickou kartou NVIDIA GTX 460. Šťastný výherce bude znám 12. září (tuto neděli), po skončení ankety.

 

S potěšením sdělujeme, že vedle ostatních prací se umístil i český autor Vít "VitoSs" Soukup a to hned se dvěma pracemi. Po výpomoci v nedávné soutěži "Propaganda Art Contest", kde se umístil mezi Runner-upy, znovu žádá náš web o hlasovou podporu.

 

Co tedy udělat pro podpoření českého kandidáta? Pokud ještě nejste registrování na GosuGamers.net, můžete tak učinit v horní části stránky. Po přihlášní budete moci hlasovat v anketě, kde je práce Víta Soukupa označena heslem "Entry 2: Vít Soukup", jedná se o tento artwork. Na závěr VitoSs děkuje všem, co hlasovali pro jeho plakát v nedávné soutěži od Blizzardu, a samozřejmě i těm, kteří ho i v této soutěži podpoří nebo již podpořili.

 

Zdroj: vlastní
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

VitoSs - 10.09.2010 | 15:12   (odpovědět)

Charles: Diky, ten sestej obrazek je pekne nakreslenej, proti tomu nic nemam ale moc mi nepripomina SC... Marinak je proste klasika ... Mizzin: njn to ja se snazim drzet v obraze jednali se o souteze v malovani protoze by byla skoda toho nevyuzit... kdyztak muzes zkusit tady http://us.blizzard.com/en-us/community/contests/blizzcon10-fanart/index.html ja tam taky budu posilat obrazek... jenze se obavam toho ze tam bude jeste mnohem lepsi konkurence nez v propanda art contest...

Mizzin - 10.09.2010 | 09:01   (odpovědět)

hm...škoda, že jsem o tom nevěděl...bych to tam zkusil taky.

charles - 09.09.2010 | 22:47   (odpovědět)

hlasoval som za ňho a prišlo mi to naozaj krajšie ako tá 6,nielen preto,že je čech )

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.