StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Amer & Tasheel T… » 16.06. 16:11
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

O Terranech do posledního detailu

21.07.2007 | 01:37 - Overwatch

Blizzard v posledních několika dnech vynahrazuje etrojkové informační sucho opravdu důstojně. Jsme sice překvapeni, že se nyní dozvídáme tolik nových informací, ty se očekávaly spíše až na BlizzConu, ale samozřejmě se za ně nezlobíme. Pořád věříme, že si Blizzard, kromě hratelné verze, schovává na BlizzCon nějaké to eso v rukávu. Se Zergy bych moc nepočítal, ale všeobecně se očekává velké představení Terranů. Jestli se tak stane, se dozvíme již za nedlouho. Včera jsme Vám přinesli spoustu nových informací o Terranech a dnes přinášíme rozbor zbrusu nových obrázků, na kterých je i několik zatím nikde neviděných věci.

 

 
Na tomto screenshotu vidíme poprvé v akci Planetary Fortress, což je sice pěkné, ale ještě zajímavější je nová obranná budova v horní levé části základny, hned vedle Supply Depotů. Je to malé dělo, které pálí pravděpodobně po pozemních cílech. Spekuluje se, že by mohlo způsobovat hromadné poškození, což by se v této situaci náramně hodilo. Další zajímavou věcí je budova za Planetary Fortress, která má na sobě neonový nápis „BAR" a hologram tančící ženské postavy (že by elfka z WoW?). Co to je? Bude to boostovat pěchotní jednotky? Budou se tam některé věci upgradovat? Možná je to Academy...
 Tady vidíme velký nálet Banshee, kterak nemilosrdně bombardují základnu Protossů, za pomoci několika Reaperů. Mimo samotnou Banshee na obrázku můžeme vidět zajímavou budovu nahoře na vyvýšené platformě. Je to budova Protossů, nebo Terranů? Nebo je to nějaký doodad? Také si v levé části povšimněte mírně změněného designu Phase Cannonu. Další důkaz toho, že neustále probíhá design jednotek a Blizzard hledá mezi tunami možností „ten pravý".
   
 
Tady opravdu nezávidím Protossům. K vidění je několik Vikingů, jak ve formě letadla, tak ve formě Mecha a vypadají opravdu skvěle. Co ale zaujme na první pohled je majestátně se čnící a opravdu nepřehlédnutelný Thor v horní části screenshotu, který mezi Stalkery rozsévá smrt svými kanóny. Jestli se všech jeho čtrnáct děl zaměřuje na jeden cíl, nebo pálí po všem, co se hýbe i nehýbe nevíme, ale zajímalo by nás to. Možná bude možnost volby...
 A na závěr si dáme opravdu chuťovku - krásně zachycený výbuch atomové bomby a spousta hořících budov. Na tomto obrázku toho nevidíme o mnoho víc než na prvním. Nová obranná stavba Terranů - kanón, střílí, těžko ale určit jestli dopředu, nebo dozadu... Obrázek je zřejmě típnutý těsně před skutečným účinkem atomové bomby. Za pět vteřin herního času by jsme toho na tomto screenshotu asi moc neviděli... :)

 

Ještě nekončíme, dále tu máme detailní obrázky nových jednotek a budov, některé jsou opravdu k sežrání (pro originální velikost klikněte na obrázek):

 

RADAR DOME
SENSOR DOME
ADD-ON

   
MARINE REAPER (ART)
GHOST
   
VIKING THOR REAPER
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Marshal22 - 23.07.2007 | 10:43   (odpovědět)

ten thor je mastny

killer.exe - 21.07.2007 | 20:38   (odpovědět)

ten thor práci siege tankům nebere protože je příliš pomalý ale zase silný ale mislim že siege tanky vedou

Romla - 21.07.2007 | 16:59   (odpovědět)

Ghost je prostě srdíčko Thor vypadá jako sakra ultimátní jednotka, ale Karune popřel, že by Thor měl být schopen úspěšně útočit na celé základny sám o sobě. Ale připadá mi, že Thor tak trochu bere práci Siege tankům. A ten Viking je taky zatraceně variabilní

killer.exe - 21.07.2007 | 16:35   (odpovědět)

já nevim jak vám ale mě se ten ghost nelíbí vypadá jako nějakej umělej vojáček a ty brejle svítěj do tvaru srdce ale jinak je to skvělý

pEpinko - 21.07.2007 | 16:03   (odpovědět)

Pametate ako v tom prvom gameplay video hovorili, ze jedine protossovia budu mat taku ultimatnu jednotku ako mothership? Mne sa zda aj Thor celkom ultimatny...

Overwatch [ redakce ] - 21.07.2007 | 13:22   (odpovědět)

Unimatrix325: když se důkladně podíváš na to PC Gamer video, tak ty dvě spodní řady střílí, ale ty horní chvilku ne. Pak přiletí Terrani z vrchu, tak to už jo, ale do té doby ne a nejsou nijak zasunuté, vypadají identicky jako ty, které střílí...

Simich - 21.07.2007 | 13:16   (odpovědět)

Uni: Což není pravda. Byla tam spousta pohledů na Phase Cannony, které nestříleli, ale stále nad nimi levitovala ta koule.

Unimatrix325 [ sc encyklopedia ] - 21.07.2007 | 13:13   (odpovědět)

Hm, tak to sem přehlíd
nicméně ty cannony tady netsřílejí, tudíž bych chápal, že jsou zasunuté. Kdežto ve videích dycky stříleli

Jetro [ redakce ] - 21.07.2007 | 11:25   (odpovědět)

2Uni: zkus ti to precist jeste jednou

Overwatch [ redakce ] - 21.07.2007 | 11:25   (odpovědět)

Unimatrix325: dyť sem napsal že "budova ZA Planetary Fortress, která má..." . A co se týče Phase Cannonu, tak když porovnáš vzhled tady a v tom PC Gamer videu, tak je to fakt jiné a nemyslím že je zasunutý, protože na tom videu se nezasouvá ani nevysouvá.

Unimatrix325 [ sc encyklopedia ] - 21.07.2007 | 11:15   (odpovědět)

nápis bar nemá fortress ale budova vedle
A Phase cannon imho nemá změněný design, jenom je zasunutý

Overwatch [ redakce ] - 21.07.2007 | 10:54   (odpovědět)

Mohl by to být nějaký strip/night club, kde by mariňáci získali dočasný boost

Krutas57 - 21.07.2007 | 10:42   (odpovědět)

Myslím že ten bar by mohl být k léčení mariňáků.

Moergil - 21.07.2007 | 10:38   (odpovědět)

Tiež na prvom aj poslednom obrázku je vidieť nejaké malé delá. Na prvom tam u tých nezasunutých supply depots.

SiMich - 21.07.2007 | 02:19   (odpovědět)

Ještě vám vypadlo pár věcí.
Tenn Add-on, co jste prezentovali je, vzhledem k vzhledu, Tech Center. Zatímco ten, co byl již vidět na obrázcích, je Reactor. A tomu se zdá dali nový vzhled a je vidět na dvou záběrech na Terranskou základnu u jednoho z Barracksů.

A mimojiné je na prvním obrázku ještě navíc vidět jákasi výsoká budova v dýmu. Je úplně dole napravo, vedle hořícího Barracks. Nevypadá moc jako Sensor Dome.

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.