StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Amer & Tasheel T… » 16.06. 16:11
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Twilight Archon povstává – nyní oficiálně

20.07.2007 | 01:02 - nnexus

Po zklamání z E3 si Blizzard chce nejspíše alespoň trochu udobřit fanoušky, a tak po včerejších otázkách a odpovědích Karuneho byly dnes updatovány oficiální stránky. Ano, opět je to protosské. Dlouho očekávané oficiální potvrzení/zrušení Twigliht Archona je tady. Nezapomeňte ale, že s počtem dalších a dalších oznámených jednotek klesá pravděpodobnost, že se vaše oblíbená jednotka objeví v seznamu, neboť počet volných „jízdenek" pro protosské jednotky ve SC2 se pomalu tenčí, protože jak již bylo dříve řečeno, ne všechny jednotky, které jsme mohli vidět, se objeví ve SC2!

 

"Každý Protoss má určitý stupeň psionické schopnosti, která je mezi Terrany velmi vzácná. Protové z kasty Templářů zasvětili svůj dlouhý život zdokonalování svých silných válečných schopností. Z těchto zasvěcených jednotlivců mohli jen ti nejzkušenější a nejukázněnější následovníci Khaly doufat v možnost růstu až k čestnému titulu Veletempláře. Strašlivé síly Veletemplářů se právem bojí všichni nepřátelé Protossů. Pouhá hrstka těchto potenciálních adeptů může plenit nepřátelské armády." [více]

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

nnexus - 20.07.2007 | 09:52   (odpovědět)

Jasně, hned to poopravíme, díky za info

nnexus - 20.07.2007 | 09:52   (odpovědět)

Jasně, hned to poopravíme, díky za info

swata - 20.07.2007 | 07:53   (odpovědět)

Zdravim, mam takovou drobnost k prekladu. 'schopnosti velení' u dark templaru mi tam nejak nesedela, tak jsem se podival do originalu a 'the powers at their command' bych prelozil spis jako 'síly, kterými vládnou'.
Nicmene super stranky, obdivuju usili do nich vlozene.

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.