StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Amer & Tasheel T… » 16.06. 16:11
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

E3 interview

19.07.2007 | 11:25 - Overwatch

Na letošní E3 vyplynulo na povrch jen několik málo novinek, většina ve formě screenshotů, které jsme již důkladně rozebrali. Obrázky naštěstí nebyly jediným zdrojem informací a v průběhu celé E3 poskytli pracovníci Blizzardu několik interview. My Vám přinášíme „výcuc" toho nejzajímavějšího z jednoho takového rozhovoru. Za Blizzard tentokrát mluvil pracovník PR oddělení StarCraftu 2, Bob Colayco.

 


Ohledně začátku oficiálního vývoje - Před produkční fáze začala hned po vydání Frozen Throne, v roce 2003. Na vývoji od začátku pracují lidé, kteří dělali na prvním StarCraftu, ale i na Warcraftuss III.

 


Brzké diskuze kolem čtvrté rasy - Vývojáři měli spoustu nových zajímavých nápadů a kdyby je všechny vložili do nové rasy, zbyly by na tři známé jen drobné úpravy a vylepšení. Proto se rozhodlo, že se všechno bude točit jen kolem původních ras a všechny ty nové nápady se rozdělí mezi ně.

 


Zlepšování singleplayeru - Tým má velmi ambiciózní plány s kampaní, kterou chce pojmout novým způsobem. Snaží se přidat co nejvíce elementů znovuhratelnosti a zatím může Colayco prozradit pouze to, že to nebude jedna mise za druhou tak, jak to známe z ostatních RTS.

 


Hardwarové nároky - Touto věcí se Blizzard intenzivně zabývá. V Blizzardu chtějí udělat engine co nejvíce dostupný a přístupný pro co nejširší množství systémů, ale zároveň chtějí aby pěkně vypadal. Ve hře bude spousta grafických efektů, ale bude možnost je vypnout, čímž se zmenší nároky na výkon. Zatím jsou stanoveny Pixel Shadery 2.0 jako minimum. Hra bude fungovat jak zerg attackna Windows XP, tak i Windows Vista. S Macem se taky počítá.

 


Rozsah bitev - Momentálně je kapacita populace stanovena na 200, tak jako v původní hře. Může se zvýšit, nebo snížit. Vývojáři se ale snaží podchytit epické bitvy, které ke StarCraftu neodmyslitelně patří.

 


Hrdinové v multiplayeru - Hrdinové tam skutečně nebudou, multiplayer bude o tom, že jeden hráč rozseká druhého 75 Zerglingy, ne jedním hrdinou. V singleplayeru bude Raynor a Kerrigan a budou mít skvělé schopnosti, ale do multiplayeru zahrnuti nebudou.

 


Shromažďování feedbacku od komunity
- Vývojáři aktivně sledují zpětnou vazbu od profesionálních RTS hráčů, profesionálních hráčů StarCraftu a Warcraftu 3. Až bude hra v pokročilejší fázi vývoje, budou se do Blizzardu zvát lidé, aby si hru mohli vyzkoušet a podělit se o svůj názor.

Zdroj: Shacknews
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Romla - 19.07.2007 | 15:33   (odpovědět)

2Jetro: Tomu se myslím dalo vyhnout tak, že člověk chodil do misí jenom s polovinou elitních jednotek nebo se taky dalo trochu odhadnout, kdy asi zaútočí a počkat si na to, ubránit a pak teprve zaútočit sám.

Jetro [ redakce ] - 19.07.2007 | 13:54   (odpovědět)

Ve Spellcrossu jsem prichazel o uzemi vcelku casto, nez jsem si opravil sve elitni jednotky, tak uz mi prepadavali me tezce vybojovane kousky zeme

Romla - 19.07.2007 | 13:28   (odpovědět)

Myslím, že kampaní počítající i s neúspěšnými misemi oplýval například velmi dobrý Spellcross. Nicméně jsem přesto všechny mise raději na poprvé vyhrál, než abych ztrácel území

Romla - 19.07.2007 | 13:25   (odpovědět)

Hlavně ne nelineární příběh! Jsem zvědavý co z té kampaně vyleze, protože v Blizzardu si na příběhu docela zakládají, tak by snad neudělali něco jako víc protiřečících si konců nebo tak. No uvidíme.

SiMich - 19.07.2007 | 11:42   (odpovědět)

Nová forma Singeplayeru s podivnou posloupností misí? Že se to odvíjelo podle úspěchu či neúspěchu mise, jak jsem chtěl?

Mmch, doufám, že budu pozván, i když nejsem profi hráč.

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.