StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
scarpe new balance d… » 15.06. 03:55
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Tychus Findlay: chlast, bordely a doutníky

22.11.2009 | 12:59 - Jata

Tychus J. Findlay, kontroverzní postava v universu StarCraftu, přítel Jima Raynora. Během posledního updatu oficiálních stránek se i hrdinové SC2 dočkali úprav. Kromě již zveřejněných - Jim Raynor, Zeratul - hlavně přibyl Tychus Findlay, kterého hráči znají třeba již velké sběratelské postavičky.

 

Přijít se skutečností o minulosti Tychuse Findlaye je opravdu obtížné. Příběhů o něm je sice dost, ale oddělit skutečnosti od výmyslů je naprosto jiná věc.

Některé historky popisují Findlaye jako darebáka, který by za správnou cenu prodal i svou vlastní matku Kimeranským pirátům, zatímco jiní ho líčí jako loajálního vojáka, který riskoval svůj život, aby zachránil své kamarády mariňáky během Válek cechů (Guild Wars). Ani ten jediný člověk, který ho zná ze všech nejlépe, Jim Raynor, nemůže zaručit, že všechny ty příběhy jsou pravdivé. Jediné, co může potvrdit, je to, co viděl na vlastní oči poté, co se s Findlayem stali přátelé v Konfederační armádě.

[ Více v článku o Tychusovi ]

 

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Kundu - 24.11.2009 | 20:15   (odpovědět)

To Marek53: vsak to je mozny .) nevylucuju

Ultramarine - 23.11.2009 | 17:53   (odpovědět)

Až na neprůstřelnost malými palnými zbraněmi, odolnost proti NBC a výdrž ve vakuu by mu asi opravdu nic nechybělo. Mám podezření, že by tu hroznou půltunovou (nebo jak těžkou) pušku klíďo zvedl sám.

z - 23.11.2009 | 17:44   (odpovědět)

Tychus by moh chodit i bez brnění, to by vyšlo nastejno jako normální voják s ním

Ultramarine - 23.11.2009 | 17:05   (odpovědět)

Z: Ještě jednou. Podívej se na internetu kolik vážej kulturisti a podobný hříčky přírody. Nikdo přece netvrdí že je to tady (nebo i tam) normální, ale jsou lidi, kteří jsou na pomezí kulturisty a "pupkáče", vážej dost přez sto kilo a NEJSOU "obézní". Navíc jak jsi viděl ve filmu, čert ví, kolik implantátů a jinejch kovovejch součástek má uvnitř - a ty by mu váhu asi nesnížily.

Předtím než šel do basy, tak vypadal (a zjevně i vážil) jak kulturista. Když byl v base, byl zmraženej a jídlo nebylo něco co by jeho tělu mělo šanci chybět. Když se dostal z basy, byl tělesně v podstatě nastejno s tím, jako když do ní přišel.

řekl bych že ta váha byla v intru na těch údajích o něm, které probíhaly na obrazovce před zavařením do brnění. - Z toho bych typoval, že to byla čistá váha bez oblečku. V každym pádě to naznačuje, že jestli potkáta Tychuse ve dveřích od banky, je rozhodně zdravější pustit ho prvního dovnitř (a radši ještě počkat až odtamtud vyleze ven ).

Mizzin - 23.11.2009 | 10:06   (odpovědět)

můžete mi ukázat, kde vidíte těch 165 kg?

wocco: dost těžko... dle oficiálních textů s nálepkou blizzardu u modelu je uvedeno, že CMC-400 váži přes jednu tunu.

Vocco - 23.11.2009 | 09:28   (odpovědět)

To z: To ale není "pupek" v tom stylu jaký myslíš ty.. Tychus na mě fyziologicky působí jako skoro typický endomorf (tzn. špatně se mu rýsují svaly na venek, ale to neznamená že je nemá - má, ale vypadá jak tlustý ) takže to co ty považuješ za zásobárny tuku jsou veskutečnosti svaly. K tomu mají endomorfové ohromně těžké kosti. A mimochodem, není možné, že těch 165 kg dává dohromady se svou výzbrojí?

Vocco - 23.11.2009 | 09:24   (odpovědět)

To Ultramarine + Jata:

Ještě bych to trochu popravil .
A small fortune je ve skutečnosti dost velké bohatství - nejlepší překlad bude asi stále "malé jmění", ale i to je pokud vím tak trochu knižní výraz, znamenající "docela dost peněz, rozhodně víc než všichni vy spratci co to čtete nasbíráte za svůj život", ne?

z - 23.11.2009 | 07:17   (odpovědět)

Ultramarine:Svaly 165 kg? To snad nemá ani Arnie...a co ten pupek z toho videa? Dyť se to toho plechu skoro nevešel V hibernaci nežral nic tak přibrat v base nemoh, a Raynor ho potom asi taky moc nenacpává...

Možná že už předtim než šel do basy se cpal ňákym hnusem v pochybnejch barech (smaženejma Zergskejma larvama nebo čim...) ale i tak 165 kg neni uplně běžná obezita (nebo že by v USA byla?), a obzvlášť na psance/kriminálníka.

Ultramarine - 23.11.2009 | 02:11   (odpovědět)

Jata: zdá se mi že tam máš chybku. Schromažďovali nevelké bohatství (amassing a small fortune) bych pro udržení "dojmu" přeložil jako "nastřádali/nakradli menší jmění". Voni tam totiž nekradli MÁLO, ale to co nakradli ještě nebylo tak tučné, aby se to dalo považovat za velké bohatsví.

Ultramarine - 23.11.2009 | 01:09   (odpovědět)

To není tlustej, to jsou svaly. Navíc se na vězeňský stravě v "kryovězení" tj. zamraženej po celou dobu trestu asi moc nevyžral.

Trochu mu změnili příběh. Podle původního se s Jimem setkali ve vězení (podle nového až když ho pustili), podle starého byli zajati Kel - Moriany a potom souzeni za "sběhnutí" (podle nového za "střelbu do vlastních řad"), podle starého byl Tychus hned potom poslán do Foulsomského vězení (podle nového spolu s Raynorem ještě pirátili a kradli) a pak je (podle nového) zatlačili konfederálové do kouta, ale Jim se dokázal prostřílet. Věděl že Tychus je zavřenej, ale věřil že se dostane ven, protože je "survivor". Jsou to poměrně "malé" změny, ale docela zajímavé.

Marek53 - 22.11.2009 | 17:46   (odpovědět)

To Kundu: Pokud vim tak ten ,,borec" je Tychus.

Kundu - 22.11.2009 | 16:49   (odpovědět)

To z: a na kolik kg odhadujes toho borce z uplne prvniho videa (oblikani trestance do brneni). 100 kg? ja myslim ze ma vic, stejne jako tady tychus

z - 22.11.2009 | 14:42   (odpovědět)

Proč je tychus tak tlustej (165 kg)? Pochybuju že by se na vězeňský (nebo uprchlický) stravě tak vyžral...a že by na Mar Saře byly fastfoody vo tom pochybuju

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.