StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Шахрайки дивитися он… » 26.06. 08:49
https://www.suppleme… » 26.06. 08:19
Глядеть частное и ли… » 26.06. 07:56
pandora ohrringe » 26.06. 04:33
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Zklamání z informací na E3 - to je všechno?

12.07.2007 | 09:32 - Overwatch

Většina z Vás, kteří sledovali živé vysílání na Gamespotu, po jeho skončení reagovali asi následovně „Hm…“. Nemám pravdu? Blizzard toho moc neukázal, přesněji řečeno neukázal nic nového a celá prezentace byl vlastně jen takový rozhovor s Robem Pardem, Viceprezidentem game designu. Když už ne video, tak jsme čekali alespoň nějakou novou, šokující informaci. Taky ne.

 

Stručně si tedy dejme dohromady co jsme se vlastně dozvěděli:

 

- vývojářský tým je aktuálně ve fázi intenzivního designování, kdy jsou různé jednotky designovány a poté předesignovány prakticky neustále.

 

- bylo naznačeno, že ne všechny jednotky, které byly zatím ukázány veřejnosti budou ve finální hře. Některé mohou být zrušeny a jejich vlastnosti zkombinovány s jinou jednotkou. Všechno se neustále testuje a nic není finální.

 

- Pardo stručně zmínil několik jednotek, které nebyly představeny na WWI, konkrétně se jedná o Phase Cannon, Soul Hunter, Tempest, Dark Templar (bude pořád neviditelný) a Hight Templar. Nic nového (až na detaily ohledně Soul Huntera) jsme se nedozvěděli.

 

- bylo potvrzeno, že příběh ve StarCraftu II bude rozvíjet příběh z původní hry a datadisku, někteří hrdinové přibudou, jiní se vrátí (Kerrigan, Raynor…).

 

- na otázku zda se hra vyvíjí opravdu jen na PC Pardo odpověděl že nemají žádné plány hru převádět na konzole, hlavně z důvodu rychlosti hry. Takhle rychlá hra je prostě ideální pro myš & klávesnici.

 

- Soul Hunter je jednotkou druhého stupně, takže jej nelze používat v počátečních fázích hry. Jedná se o proti pěchotní jednotku, kdy s každým zabitým pěšákem roste Soul Hunterova síla a to až 3x. Soul Hunter může útočit i na vzdušné cíle.

 

- Scarabové a Interceptoři se budou moci stavět automaticky, nebude tedy nutnost neustále klikat a vyrábět je po jednom (hurá!)

 

- a na závěr Pardo opět s úsměvem potvrdil datum vydání – „When it’s ready“ a ještě zopakoval, že v roce 2007 to rozhodně nevyjde.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Jetro [ redakce ] - 13.07.2007 | 15:39   (odpovědět)

Hod Kerriganovou na cíl?

Romla - 13.07.2007 | 15:35   (odpovědět)

Všechno se samozřejmě vyvíjí a platí to i pro Starcraft. Mise budou nejspíš podobnější Warcraftu 3, s tím rozdílem, že tam nebude takový důraz na hrdiny. Ale nějaké speciality ve stylu Flatout 2, kdy projíždíte autem skrz hořící tunel nebo házíte řidičem do dálky bych tam nečekal.

nnexus - 13.07.2007 | 14:56   (odpovědět)

Ale takhle jsem to zase samozřejmě nemyslel. Jde o to, že je podle mě nudný, když v misi zničíš nepřítele a je evidentní, žes vyhrál, a ty musíš prozkoumávat zdlouhavě celou mapu a hledat ještě poslední nepřátelskou jednotku, co někde trčí. Stalo se mi kolikrát, že jsem byl hotovej za pár minut a dalších x minut jsem čistil zbytek. Sám Blizzard říkal, že se bude snažit odstranit co nejvíc takových "nudných" úkonů, takže už budou SCVčka automaticky těžit při nastavení rally pointu, budeš si moc přenášet photon cannony z místa, kde je už nepotřebuješ, abys zbytečně nemusel stavět zase nový atd. Prostě aby ses při hře co nejvíc soustředil na věci, který jsou skutečně důležitý.

SiMich - 13.07.2007 | 14:07   (odpovědět)

Jistě... nyní budeš mít za úkol zničit přátelská a vlastní jednotky.

nnexus - 13.07.2007 | 12:06   (odpovědět)

Zajímalo by mě taky, co tak převratného chystají do single-playeru. Vždycky když mluví o singlu, tak nezapomenou Blizzardi zmínit, že zde chystají spoustu novinek a že bude úplně jinej, než co jsme viděli v předchozích RTS strategiích. Podle mě už to rozhodně nebudou mise typu znič všechny nepřátelské jednotky apod.

SiMich - 12.07.2007 | 21:04   (odpovědět)

Chybí vám tu informace o Twilight Archonovi:

Finally there's the Twilight Archon, which can be constructed by fusing together two High Templar, two Dark Templar, or one of each flavor.

Byla v asi v tom rozhovoru, dle IGN.

Vamp - 12.07.2007 | 09:57   (odpovědět)

hm...

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.