StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike air max 2017 go… » 17.06. 04:40
puma women shoes » 17.06. 04:37
puma suede classic » 17.06. 04:34
https://www.litsej-i… » 17.06. 01:25
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Skútr s polepem Tychuse

13.10.2009 | 04:11 - Jata

Novinkové sucho je hrozná věc, proto bychom ho rádi alespoň trochu zkrátili, a tak vám dnes představujeme výtvor jednoho opravdu správného fanouška StarCraftu z Maďarska. Ten si nechal na speciální autofólii vytisknout známý obličej z oznamovacího cinematic videa. Tuto fólii pak umístil na přední karoserii svého skútru. Jak to vypadá můžete ohodnotit na fotkách níže.

 

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

protossove-borci - 15.10.2009 | 21:58   (odpovědět)

---StarCraft II Q&A Batch 54 ---

[SC2 Forum]
1. Does the Zergling vs. Zealot ratio remain at 4:1 or has it changed in the latest builds?
One zealot can usually take out two, and sometimes three zerglings. However, the ratio is mainly based on positioning and micro-controlling. As the number of zealots grows, it will take more zerglings to win the fight since the zealots can clump up and reduce the attacking surface area. Smart use of terrain, such as a choke or backing up against a wall, will also help a protoss player reduce this attack area. Zerglings have to secure a good surround around the zealots to keep the ratio close.

[SC Legacy]
2. In World of Warcraft pvp they found an issue over time that it was "very unsatisfying" to the player when they lost control of their character as it limited their ability to do their job or role. There is a noticeable increase in stuns and immobilization in Starcraft 2, which was barely present in Starcraft 1. From your experience in testing, do you feel abilities, which limit unit control, provide more dynamic game play so far or are you noticing more concern?
First of all, there were actually some abilities in the original StarCraft that could cause players to lose control of units. These abilities include the ghost’s lockdown, the corsair’s disruption web, and the dark archon’s mind control. It may be premature to suggest at this point that there’s a “noticeable increase” in stuns and immobilization in StarCraft II.
To address the comparison anyway, in World of Warcraft, you control a single character, unlike RTS games where you manage multiple units and bases. The difference in the World of Warcraft is when you lose control of your character you simply have to wait it out, assuming you don’t have any control breaks. However in StarCraft, when units in your army are being controlled, you can still issue orders to the rest of your army, manage your base, build new units, etc. There are a lot of options and we happy with the diversity it brings to gameplay at this point.

3. What is the current status of the Mothership? What niche does it fill at this time, and if the unit were removed, would there be a reason to fill that niche with a different unit or would protoss still be fine?
Currently the mothership has a passive cloaking field for nearby units and buildings, wormhole transit, temporal rift, and vortex as its abilities. We are happy with the state of the mothership at this time, and would like to hear feedback from the players once beta starts.

4. What is your overall goal for the Infestor? The units have had and removed so many abilities, are you trying to focus into a support role, or disruption and harassment, or just to have a wide variety of spells so it can be a quick response unit?
It is intended to play more of the disruption/harassment role. They are meant to burrow and move up ahead of the swarm to soften up their opponent’s forces.

5. Is EMP dodgeable, or there's some sort of indication that it's going to be launched? And does this cause a problem with Immortals?
It’s possible to dodge EMP, but it is difficult to do. Your options include anticipating your opponent will be casting an EMP by seeing the ghost or its shimmer and predicting it; being near the edge of the EMP range and moving out quickly; or using the stalker’s blink ability.

[Vile Gaming]
6. Map/mod to site communication – Will there be support for map/mod makers to bridge a connection between their map/mod to their site? For example, if a person wanted their map/mod to submit scores/results to the site, and vice-versa the map/mod could pull the highest scores from the site and display it in the game.
It is possible for players to make their own custom score screens but there are no specific plans to bridge map data to web sites via Battle.net.

7. Launcher support – Will maps/mods be able to have their own "launcher" (ala WoW’s launcher), as in shortcut or start icon from the computer outside of StarCraft, and have their own screens, after a Battle.net authenticating screen (ala Twitter’s, or Facebook’s, application authentication).
There are no plans to allow maps and mods to have their own launcher. However, making a loading screen or launch screen is still possible.

sclegacy.com

z - 15.10.2009 | 21:56   (odpovědět)

Tak sem konečně našel (aspoň zádovou ) anatomii hydraliska (http://www.starcraft-overmind.ic.cz/sc2/artworky/119.jpg), tam sou vidět ostny připojený svalama. Aha, tak takle je možný že by hydra mohla házet ostny. Teda jestli nevadí že jich na celou bitvu bude mít jenom 5 jak je tam vidět.

Sam - 15.10.2009 | 20:53   (odpovědět)

na twitteru ta zpráva teda vypadá jinak..

Sam - 15.10.2009 | 20:52   (odpovědět)

StarCraftStarCraft #StarCraft Q&A Batch 54 is up! http://tinyurl.com/ygwox2t

killer.exe - 15.10.2009 | 20:41   (odpovědět)

hmm půlka října v řiti a BR furt v neznámu

Ultramarine - 15.10.2009 | 19:12   (odpovědět)

Zatracenej sníh. Užili jste si někdo výpadků (teplo, elektřina, doprava)? Na Vysočině v Čr sníh, ale jinak to jde.

Ultramarine - 14.10.2009 | 13:16   (odpovědět)

Na týhle stránce je spoťák se zealotem:
http://www.starcraft-overmind.ic.cz/index.php?sc=1

Ultramarine - 13.10.2009 | 23:33   (odpovědět)

Ty smajly měly bejt konec závorky a tečka. Asi.

Ultramarine - 13.10.2009 | 23:29   (odpovědět)

CainPullo: V broodwarovým intru měl jeden z mariňáků pod hlavní (něco jako) granátomet. Palebnou sílu, ani pancíř neodhadnem (v poměru k "dnešku") a tak bych zatím neporovnával, i když humwee s věží, nebo obrněnej transportér by se opravdu mohli blížit. Narozdíl od vozidel je manévrovatelnější, menší a má NBC a podporu života v základní verzi. Nejspíš i manévrovací motory do beztíže (Tychova záda) a (snad) magnetický podrážky. Vozidla budou zase rychlejší na delší trati (rychlost marýna je omezená rychlostí běhu "pilota") a uvezou (ochrání) víc lidí + náklad. Zase ale nemají prostupnost jako člověk (nevyšplhá, neprotáhne se a zavalená cesta ho zastaví). V tomhle "vesmíru" je to pro terany výbornej nástroj, do kosmu skoro "nutnost", protože jediný známý ekvivalent je scv, ve kterém má člověk manipulační schopnosti v dostatečné míře na to, aby vytěžil krystaly, nebo "postavil" budovu, nebo opravil vozidlo/loď, ale menší ochranu a nulovou výzbroj. Takhle když nastane dekomprese trupu, je posádka pořád akceschopná.

CainPullo - 13.10.2009 | 21:35   (odpovědět)

CainPullo [...SC "real" :)...] - 13.10.2009 | 21:35   (odpovědět)

proč ne, ale zatím to beru tak, že mariňák z SC je sám o sobě OT, kdy muže vést přímou palbu i na lehce chráněné cíle.

Romla - 13.10.2009 | 18:35   (odpovědět)

Tak beta nejspíš nezačne dřív jak 11. listopadu, což asi nikoho nepřekvapí, ale po 11. listopadu už by se něco mohlo začít dít, protože na ten den je plánován přechod na nový battle.net:
http://us.blizzard.com/en-us/news/?d=2009-10#121400

Ultramarine - 13.10.2009 | 18:08   (odpovědět)

Z: U warcrafta trojky to na hrdinech šlo, ale wc3 viděli blizárdi jako hru o hrdinech a sc mělo naopak označit jedince jako nepodstatnej kousek davu. Teda až na hrdiny, ale i ti měli být jen "zkušenější" jednotky bez šance na expy. Stejně jako "žoldáci", který plánujou do sc2. Když to půjde, zvaž že si hru pučíš, bo zkusíš u kámoše. Bude to zadara a uvidíš to na vlastní oči.
Ondra: Nikdy nic podobnýho ow sem zatim nehrál. Měli tam hodně neotřelý nápady a povedlo se to i jinak.

ondra - 13.10.2009 | 17:11   (odpovědět)

OW byla na svou dobu pecka, a koneckoncu i ted je vyborne hratelna ..

Co se tyce editoru .. tak by bylo zajimave prenest nektere efekty do SC...

Teleportacni munici - z mista dopadu premisti kazdou nepratelskou jednotku kousek nahodnym smerem.
Autoteleport - pokud poklesnou HP pod kritickou mez jednotka se teleporti kosek smerem k nejblizsimu command centeru

Neviditelnost - dobre treba pro zergy, jednotka, ktera se urcitou dobu nehybe, tak se stane neviditelno, dokud se nepohne

JInak kdyz jsem koukal na nektere reporty tak me prislo ze tam maji neco jako SAS od altaru, tj muzu dopredu naklikat cestu nebo nekolik akci ..

z - 13.10.2009 | 16:56   (odpovědět)

Njn expování jednotek a jejich následné povyšování na další úroveň a tím získávaní další zbraňové kvalifikace ve sc nikdy nebylo a nebude, na to se musí koupit jiná hra.

Marek53: K editoru bych si sednul kdybysem ho měl Ale až ho vydají tak se pokusim ho sehnat (stahnout) klidně i bez hry, nechce se mi utrácet za originální kampaň která se mi možná ani líbit nebude když si budu moct udělat vlastní jakou chci

Ultramarine - 13.10.2009 | 16:46   (odpovědět)

Je pravda, že jsou to dvě různý věci, ale r.t."s.trategie" tyhle věci utáhnout může. Třeba dow2 má funkci různejch typů pěchoty zmáknutou obstojně (např. granáty). Turn-based strategie ala ufo, případně. Dalším příkladem byl original war, s "převlékáním" zaměstnání a specializací (pěšák, sniper, minometčík, raketometčík). Myslim, že do singlu by to rozdejchali. Už by to ale nebyl klasickej blizárdí "craft", kterym (s modernazicema) vydělávají od wc1 a slaví výrazné a poměrně zasloužené úspěchy.

Marek53 - 13.10.2009 | 16:09   (odpovědět)

Jaký :,,Rád bych?" Tak si sedněte k editoru až to vydaj a hoďte je tam.

z - 13.10.2009 | 14:49   (odpovědět)

Jo ale pár minometčíků bysem tam rád viděl...arclite cannon je fajn ale vidět granát nebo bombu jak se po balistické křivce snáší na hlavy nepřátel má něco do sebe.

Romla - 13.10.2009 | 14:17   (odpovědět)

To Ultramarine: Ve Starcraftu toho neřešej, s tím bych si hlavu nedělal...
Samozřejmě, že normální pěchota nevypadá tak, že se skládá ze samých stejných mariňáků se stejnýma zbraněma a vybavením. V každé jednotce musí být vojáci s těžkýma zbraněma, jsou tam medici, ženisti atd. Každá větší jednotka musí být podporovaná dělostřelectvem nebo protileteckou obranou atd. atd. Tohle se do měřítka Starcraftu ale vůbec nevleze, protože Starcraft je real-time strategie a ne nějaká hardcore válečná turn-based hra.

Ultramarine - 13.10.2009 | 12:56   (odpovědět)

Pěkné. ©koda že tam neni i kolik ho to stálo a kde vzal ty samolepky. Zkusit to taky, by pak nebyla taková "potíž".
Jiný soudek. Napadl mě bod kterej v sc neřešej - nepřímá palebná síla pěchoty a těžká dalekonosná (protitanková/ protivesmírná) palba (pěchoty). Je zřejmé, že terani na to techniku maj (až na to poslední to všechno už JE a jsou to přenosné systémy) a dost by jim to zlepšilo "možnosti". Dalo by se říct, že "protitankovou" palbu už zosobňují maraudeři (i když střílejí v podstatě po přímce - proti tomu co by dokázal minomet, nebo "řízená" raketa horním úhlem). Jak ale píšou v encyklopedii, puškou ekvivalent stíhačky, natož krajzru, nikdo nesestřelí.

z - 13.10.2009 | 10:46   (odpovědět)

Nejlepší sou ty nosní dírky na ventilaci :o

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.