StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Amer & Tasheel T… » 16.06. 16:11
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

StarCraft 2 Art panel

22.08.2009 | 08:11 - Overwatch

Velká část letošního art panelu byla věnována jedné věci - destrukci. 99 procent veškeré grafiky je už prakticky hotovo a jen se všechno ladí a upravuje. Díky tomu a díky nedávnému odkladu na první polovinu 2010 má art tým čas pořádně zapracovat různé druhy smrtí, výbuchů a animací.

 

 

Každá jednotka bude mít několik rozdílných animací smrti, průměrně jich je prý pět na jednotku. Dokonce i Interceptor z Carrieru bude vybuchovat a padat na několik způsobů, vzhledem k implementované fyzice v enginu hry. Různé animace destrukce se týkají i budov samotných, které občas vybuchnou trochu jinak.

 

Umělecký tým se v současné době zaměřuje také hodně na unikátní věci pro singleplayer, které z důvodu přehlednosti a balancu nebudou použity v multiplayeru. Jedná se například o mapy hlavního světa Dominionu - Korhalu, kdy vysoké mrakodrapy doplňují nižší úrovně města a celé to dodává prostředí velkou hloubku. Zergy nakažené budovy prý také vypadají úchvatně, nehledě na Protosské chrámy, které před vaším pohledem budou růst ze země do majestátní podoby. Nebudou chybět ani propracované efekty při střídání dne a noci, efekty počasí a podobné libůstky, které dodají hře na atmosféře. V porovnání s úplně prvními obrázky a videi vypadá nyní všechno jako by to jelo na zcela novém enginu.

 

Další příjemnou drobností by měly být úpravy budov v závislosti na konkrétní mapě. Pokud si pamatujete WarCraft 2, kde na zasněžené mapě měly budovy vánoční světla a sněhuláka, tak umělecký tým by chtěl udělat pro StarCraft 2 něco podobného. Bohužel to ale není priorita a tak záleží, jak půjde klukům práce od ruky a jestli to do vydání stihnou.

Ve hře nebudou chybět ani easter eggy - v jedné singleplayerové úrovni bude možné najít Blood Elfa a podobně. Vývojáře podobné vtípky baví a tak jich ve hře bude spousta. Jen je najít.

Zdroj:
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

FLOYD - 22.08.2009 | 13:29   (odpovědět)

Mazec

wtf - 22.08.2009 | 11:22   (odpovědět)

"...jestli to do vydání stihnou..." - tomu se už říká neschopnost

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.