StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
https://www.litsej-i… » 17.06. 01:25
Amer & Tasheel T… » 16.06. 16:11
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

BlizzCon: Gameplay panel, část 2. - příběhový mód

11.10.2008 | 03:26 - Overwatch

 Mezi misemi se hráč bude pohybovat v tzv. příběhovém módu, což v případě Jima Raynora a Terranů bude na křižníku Hyperion. V rámci Hyperionu se budete moci pohybovat v různých místnostech (můstek, dílna, bar, kantýna...) a všude bude spousta blbinek, které budou buď pro pobavení (jukebox), budou sloužit jako doplněk hratelnosti (TV), nebo půjde o klíčový prvek hry (Armory). V tomto příběhovém módu můžete trávit kolik času chcete. Pokud budete chtít prozkoumávat každičký kousek celého křižníku, zpovídat všechny vedlejší postavy (např. nová tajemná postava Gabriel, který ví něco zajímavého o Kerrigan) a hrát si s každou páčkou, nic vám v tom nebude bránit. Pokud se naopak budete chtít vrhnout ihned do další mise, můžete tak učinit okamžitě, záleží jen na vašem rozhodnutí.

 

Když si v Hyperionu zapnete televizi a podíváte se na zprávy, tak se často doslechnete o vaší předchozí misi. Nesmíte ale zapomínat, že dominantní vládou je pořád Mengskova Dominion, tudíž vaše předchozí činy v misích budou podány jako loupežné přepadení, rabování apod. Jak si budete jednotlivé mise vybírat je jen na vás, ale ze začátku vás hra povede za ručičku, abyste si zvykly na nové možnosti Armory a příběhového módu. Tento „tutoriál" bude trvat tři až čtyři mise a pak se vám bude postupně otevírat celá galaxie a volba misí a planet bude jen na vás.


V Armory si můžete vybírat a nakupovat jednotlivé technologie, které chcete používat v další misi. Technologie lze i jednoduše upravovat, jak nám bylo ukázáno na příkladu terranského bunkru. Jednoduchým vylepšením se do něj může vtěsnat více mariňáků, což zvýší jeho obranné schopnosti. Dalším příkladem byly volitelné Stim Packy pro mariňáky, které si taky kupujete v Armory. Vzato kolem a kolem si v Armory budete vylepšovat či nakupovat technologie a jednotky tak, jak to vyhovuje vašemu hernímu stylu. Ať už jste agresivní rusher, nebo se raději zahrabete v základně a bráníte se, Armory by vám měla umožnit aplikovat přesně váš styl hraní.

Zdroj: vlastní
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

RiCZie - 11.10.2008 | 11:50   (odpovědět)

nemala inspirace mass efectem, ale muze to byt zajimave

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.