StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Performex Keto Heat … » 24.06. 08:48
whatever » 22.06. 11:21
https://www.suppleme… » 22.06. 09:23
Where to Buy Neroten… » 21.06. 12:35
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

World Cyber Games a SC2 - jde to dohromady?

24.06.2007 | 17:12 - Overwatch

 World Cyber Games ještě neví jestli StarCraft 2 bude na příštím mistrovství. StarCraft 2 se blíží a WCG (World Cyber Games) nejsou rozhodnuti jestli se bude hrát na mistrovství v roce 2008. Na nedávné tiskové konferenci WCG Hyoung Seok Kim (CEO Mezinárodního Cyber Marketingu) odpověděl, že se na rok 2008 zatím neurčily žádné hry. Ty se budou oznamovat v lednu nebo únoru. Jestli se tedy bude hrát příští rok StarCraft 2 se neví i z toho důvodu, že než se libovolná hra schválí na mistrovství, musí ji předtím hrát alespoň 15 zemí.

Když se podíváte na Counter - Strike a jeho působení na WCG, zjistíte zajímavá fakta. První dva roky se na WCG hrála verze 1.6. Další rok se hrál Counter - Strike: Condition Zero, který se ale nakonec nedostal do žádných významnějších lig a turnajů. V roce 2005 WCG zvolilo Counter - Strike Source, i na ty nejvyšší soutěže. Minulý rok v Evropě se ale WCG opět vrátila k verzi 1.6. Čeká nás něco podobného s druhým StarCraftem?


WCG zatím nechce nic naznačovat, ale bude to velmi těžké vybrat si v hlasování pro rok 2008 mezi původním StarCraftem a nadcházejícím druhým dílem.

Bude StarCraft 2 nasazen příští rok v turnaji? Stihne do té doby vyjít? Kolik si můžete vydělat když na WCG vyhrajete? A co se tam vlastně hraje? Stačí kliknout na odkaz "Náš názor" pod novinkou.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Marshal22 - 25.06.2007 | 08:13   (odpovědět)

urcite rok hraci se budou zaucovat v SC2 strategie a vsechno mozne v SC2 nejsou zase mapy ze posles delnika aby nasel nepritele na druhe konci mapy a pak posles 4 zealoty aby znicili nepritele to podle me tam uz tak primitivni nebude.a taky mapy jsou nektere ve vesmiru tak ze to este vic

Overwatch [ redakce ] - 24.06.2007 | 21:17   (odpovědět)

Samozřejmě že je to velmi předčasné, zvlášť že jediné oficiální prohlášení o datu vydání je "When it's ready" a pak zmínka, že to nebude letos. Souhlasím, nejrozumnější by bylo upevnit si základnu hráčů, vydat pár patchů a pak až na WCG. Uvidíme.

Unimatrix325 [ sc encyklopedia ] - 24.06.2007 | 21:00   (odpovědět)

ježiš to je trochu předčasný, ne ? Nikdo neví, kdy SC2 vyjde a tudíž jí nikdo nebude zařazovat mezi hry na WCG. I když hra vyjde někdy v roce 2008, tak si asi těžko vytvoří okamžitě nějakou smysluplnou MP základnu. Lidi budou hru teprve zkoušet a budou vycházet první balance patche. řekl bych, že SC2 se na WCG neobjeví dřív, než rok po vydání a pokud ano, tak jenom proto, že se to někdo snažil uspěchat.

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.