StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Performex Keto Heat … » 24.06. 08:48
whatever » 22.06. 11:21
https://www.suppleme… » 22.06. 09:23
Where to Buy Neroten… » 21.06. 12:35
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

StarCraft II na obálce PCGameru

25.05.2007 | 14:50 - Jetro
V srpnovém vydání PCGameru se objeví na obálce motiv ze Starcraftu2 následovaný článkem s tolika informacemi, s kolika jen to bude možné a kolik jich z vývojářů dokáže PC Gamer vyždímat. PCGamer tvrdí, že před cestou do Jižní Koreje byl pozván na návštěvu centrály Blizzardu v Irvine.

 

 PCGamer: "Po devítiroční odmlce se protosské, zergské a terranské síly ještě jednou utkají, tentokrát v překrásném 3D světě. Nejeli jsme ještě do Jižní Koreje na oficiální oznámení. Ne, jeli jsme do Blizzardu podívat se na hru v pohybu, získat nějaké exluzivní obrázky a zjistit detaily o nových jednotkách, o kterých si nikde jinde nepřečtete. Myslíme si, že pravděpodobně půjdete do verze s diskem, jelikož plánujeme přibalit exkluzivní materiály o StarCraftu II. Pokud si myslíte, že nevydržíte měsíc čekat, přesuňte se na pcgamerpodcast.com a poslechněte si PC Gamer Audio Podcast, epizodu 83 - je celá o našem výletu do Blizzardu a našich myšlenkách o StarCraftu II."

Většina z nás si bude muset počkat asi ještě déle než zmiňovaný měsíc, nicméně ten dlouhý čas si rozhodně budeme chtít zpříjemnit nějakými novými informacemi, které na sebe snad nedají dlouho čekat.
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.