StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike free » 18.06. 06:09
pandora charms » 18.06. 06:09
saucony azura » 18.06. 05:59
North Face Parka » 18.06. 05:08
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Překlad páté epizody BlizzCastu

02.09.2008 | 06:01 - Jata

BlizzCast logoV noci na čtvrtek vydal Blizzard další epizodu BlizzCastu, již pátou. My vám po dlouhém překládání přinášíme lokalizovaný přepis celého podcastu. Chvíli nám to trvalo, jelikož se prázdniny chýlily ke konci a najít někoho na překlad bylo nemožné. A já jsem vše překládal ve volných chvílích strávených na posledním dovolenkovém víkendu :-)

 

Tato epizoda je taková speciální a v první části si v rozhovoru mezi Karunem, Nethaerou a Bashiokem, všichni komunitní manažeři (jedna z nich je manažerka ;-)) sdělují své dojmy z WWI a oznámení Diabla 3. Druhou část zaplňuje rozhovor Bashioka s Jayem Wilson, prozkoumavají více či méně ohraná témata. Bohužel se však nedostalo vůbec na žádné jiné hry od Blizzardu, a tak tuto epizodu berte spíše jako takovou oddechovku, nebo pokud by vás zajímalo Diablo 3 :-)

 

Přepis si můžete přečíst přímo v naší sekci věnovanou BlizzCastu, nebo v původním znění na oficiálních stránkách projektu, kde si můžete celý podcast poslechnout, popřípadě i stáhnout.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.