StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:47
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:46
skirmish » 17.02. 11:01
Starcraft 1 » 02.10. 21:24
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Téma měsíce na srpen: Těžba plynu

03.08.2008 | 11:13 - Jata

Na letošním Worldwide Invitational v Paříži nám byl představen nový systém těžby plynu. O pár dní později ho Dustin na battle.netu objasnil a později jsme si o něm mohli přečíst i více v Karuneho otázkách a odpovědích.

 

Otázky:
1) Jaké nové strategie a možnosti by měli hráči s novými mechanismy těžby plynu?
2) Jak si myslíte, že ta změna zasáhne Zergy, Protossy a Terrany?
3) Líbí/nelíbí se vám ta změna? Proč?
4) Další věci, které byste chtěli k tématu říct...


Více informací o této změně najdete ve vysvětlení od Dustina Browdera:
http://www.starcraftcz.com/index.php?news_id=374
A také ve 41. Karuneho Q&A:
http://www.starcraftcz.com/index.php?news_id=382

 

Ty nejzajímavější odpovědi a náměty budou poslány do Blizzardu, proto neváhejte a podělte se s námi o vaše nápady v komentářích pod novinkou nebo na našem fóru. Kdybyste také měli nějakou otázku, na kterou byste chtěli znát odpověď, určitě nám ji také napište.

 

Zdroj: vlastní
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

zasz - 10.08.2008 | 09:11   (odpovědět)

Dalsi vec: 1) Jaké nové strategie a možnosti by měli hráči s novými mechanismy těžby plynu?

Myslim, ze strategie obrany gasu bude pomerne vyraznejsi nez v sc1. Zatim co drive se jelo predevsim na vymlaceni tezby mineralu ziska si ted gas vetsi pozornost.

Napady: Pokud by bylo patrne posileni gas nutnych jednotek oproti mineral mohla by byt gasarna posilena alespon co do hp aby ji nesfoukla 1 atomka.
Nebo ji dat utok aby mohla zajistovat obranu gasu i prilehlich mineralu treba chabou, ale alespon nejakou.
Nebo by mohla byt moznost postavit hlavni budovu jak jen za mineraly tak jen za cenu gasu. I kdyz by cena 400 ci 300 gas vychazela hure oproti mineralum, byla by moznost expandu ci noveho rozjezdu se zasobou gasu urcite zajimavou herni moznosti.

zasz - 10.08.2008 | 08:52   (odpovědět)

Oprava: 1gas=1,5 az 2 MINERALY

zasz - 10.08.2008 | 08:50   (odpovědět)

Dalsi vec: Pokud tedy bude vazba na gas tesnejsi nez v sc1 a jednotky stojici gas po celkove strance tezsi k ziskani. (Pomalejsi tezba, nutnost obnovy gasu po chvilince atd) Melo by byt patrne posileni gasovych jednotek oproti mineralovym. Napr. swarm guardian stojici 150 min a 200 gas by vychazel dle noveho zpusobu tezby jeste dras oproti treba banshee pokud by treba stala 200 min a 150 gas. Zkratka to vychazi ze jeden gas uz zdaleka nema hodnotu jednoho mineralu ( v sc1 to taky spis bylo 1 gas=1,5 az 2 gasy - zalezelo na mape), ale spise tak 2 az 3. Proto cena jednotky 25min a 75gas se pohybuje nekde okolo 200min a ne 100.

zasz - 10.08.2008 | 08:35   (odpovědět)

K nove tezbe plynu. Napad to neni spatny, ale obavam se napriklad tohoto: Zerg a toss maji jednotky prvniho levelu stojici jen mineraly pouze na zem, kdezto terran ma marine utocici i na vzduch pokud by nekdo z toss ci zerg jel masivaci taktiku prvnich jednotek mel by mnohem vetsi problemy proti leteckemu hraci nez terran, kterry muze hned od zacatku do vzduchu. Ovsem ze tato do jiste miry platilo i v sc1, ale v sc2 by bylo toto znevyhodneni diky nove tezbe gasu jeste vyraznejsi.

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.