StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:47
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:46
skirmish » 17.02. 11:01
Starcraft 1 » 02.10. 21:24
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Náznak data vydání, aktualizace Zergů

13.03.2008 | 20:35 - Jata

IGN logoNa Blizzard neustále dopadající otázka zní: "Kdy to vyjde?". Bohužel nám na ni stále nikdo nedokáže odpovědět. V preview z britského serveru IGN.com se objevila zmínka o tom, kdy by to alespoň hodně přibližně mohlo být:

 

Právě teď se nachází hra v alfa fázi. K přechodu do beta verze dojde pravděpodobně ke konci roku. Velmi rádi bychom vám poskytli speficičtější informace, momentálně ale nejsou k dispozici. Podle producenta Chrise Sigatyho bude beta pravděpodobně uzavřená. Vzhledem k tomu, že ještě ani celý tým Blizzardu ještě neměl šanci si hru otestovat. Sigaty říká, že se Blizzardu líbí jejich vlastní hry, takže nemáme očekávat o tomto v následující době nic nového.

 

Jak je z citace vidět, beta verze bude až ke konci roku, což pro nás znamená přibližně termín vydání na první pololetí příštího roku. Doufejme, že Blizzard odvede kvalitní práci, která bude za to čekání stát. Pro zajímavost zde máme i závěr preview :-)

 

Po několika hodinách hraní říkáme, že chceme hrát ještě. Jediná blbá věc, se kterou jsme se setkali, bylo, že někteří účastníci tiskové akce byly obzvláště schopní. Tato hra je i přes novou záři grafiky a oslňující animaci na stejném principu, na němž Blizzard udělal první díl... Zatím je to nepochybně zábavné a více evoluční než revoluční.

 

Rádi bychom vás ještě upozornili, že jsme zaktualizovali naše sekce s zergskými jednotkami a budovami. Snažili jsme se sehnat co nejvíce obrázků. Seznam je doplněn o nejaktuálnější statistiky, jako je cena a HP.

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

Bekend - 14.03.2008 | 10:02   (odpovědět)

Urcite ne... Podzim prinese uzavrenou betu - coz neva, protoze na netu se stejne objevi a je dost pravdepodobny, ze jeste o vanocich si multiplayer vozkousime vsichni co tu jsme... ofsem oficialni hra vyjde budto koncem leta 2009 nebo primo na vanoce 2009

ovceking - 13.03.2008 | 22:23   (odpovědět)

To Masik: no ted budou nejmin 2 mesice predelavat zergy podle pozadavku komunity... a co sem zatim cetl tak kampan je teprve v plenkach... ale je pravda ze by sme se tak na podzim mohli dockat nejakyho malyho demicka... treba pod stromecek

Masik - 13.03.2008 | 21:31   (odpovědět)

na X-zonu píšou taky někdy okolo konce léta 08.. ale co mě bere je tohle: viděl sem nějaký 20 min. gameplay videjko, kde hral nějakej profík z jedničky za zergy proti protům.. bylo tam menu, jak vybírá mapu, pak hra, atd. prostě já si nedokážu představit, co na tom ještě dělaj.. ta hra je dokonalá.. dobře, vím že musí vybalancovat, hodně jendotek vyhodit, pak vrátit, udělat nový aby je pak mohli smazat a tak.. vím, že je čeká ještě hodně práce, ale aspoň malinký demíčko s jendou jedinou mapičkou 1v1 by ve mě vyvolalo několik orgasmů..

killer.exe - 13.03.2008 | 21:26   (odpovědět)

loooooooooooool

unnamed - 13.03.2008 | 21:22   (odpovědět)

StarCraft II u nás vyjde s českými titulky a manuálem (předobjednávka) na podzim pro PC - více v našech dojmech z GC.
zdroj: oficiální fóra, This is Game, Kotaku

Z webu games. tiscali.czCopyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.