StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
scarpe new balance d… » 15.06. 03:55
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Střípky z fóra battlenetu I (Karune)

07.02.2008 | 10:39 - Overwatch

Nejenom z pravidelných příspěvků v podobě aktualizací oficiálních stránek, Q&A a dalších projektů se k nám dostávají nové informace. Karune a v poslední době i ve větší míře Cavez přispívají v hojnější míře na fóra battlenetu a osvětlují tak některé nové věci z aktuálních buildů hry. 

 

Null Void

V současné verzi hry je dobré použití Null Voidu schopno předejít EMP střele a tím pádem to dá hráči dostatek času na „zakouzlení“ Psi Storm na Ghosty. Ano, je to mikromanagement navíc, ale nebojte se, na EMP se pořád intenzivně díváme během celého testování a balancování.

Pokud se některá jednotka nachází v oblasti, na kterou působí efekt schopnosti Null Void, nemůže používat cokoliv, co závisí na energii. Pokud z této oblasti odejde, opět může tyto schopnosti využívat. Například terranský Ghost nebude schopen používat EMP ani Snipe, pokud bude v oblasti Null Voidu. Jakmile se odtamtud dostane, opět může tyto schopnosti použít.

Immortal & Reaper

Immortalové ani Reapeři nemohou útočit na vzdušné jednotky. Immortalové jsou nyní skvělou  proti jednotkou k jakékoliv jednotce, která dává opravdu velký damage. Na druhou stranu Immortala jednoduše dostane skupinka rychle útočících jednotek, jako jsou například Zerglingové, nebo Medici & Mariňáci se Stim Packy. Immortalův bonusový damage vůči obrněným jednotkám opravdu zabolí spoustu terranských jednotek druhé a vyššího stupně. No ale stejně, pokud si přivoláte skupinku terranských Banshee, zkazíte tak den každému hráči který kupí hromady Immortalů.

Anti Gravity

Schopnost Anti Gravity nebude moct zvednout do vzduchu jakékoliv budovy na sbírání surovin, jako jsou například Command Center a Nexus. Tato schopnost je velmi užitečná na zvedání větších jednotek, na hloučky malých jednotek je u High Templáře účinnější Psi Storm. V aktuální verzi hry stojí Anti Gravity 50 energie. Zábavou je zvedat budovy, které blokují cesty, jako například terranské Supply Depoty. Pořád to ale není moc vybalancované, protože se soustředíme na Zergy.

Umělecký směr

Vyslyšeli jsme nářky hráčů, co se komiksového vzezření týče a hra nyní působí jinak. Pořád před sebou máme spoustu úprav. Budete určitě rádi, až uvidíte terranské budovy – ty jsme taky upravili. Momentálně se nejvíce soustředíme na Zergy, takže zatímco se pomalu upravuje celkový vizuální dojem a vzhled, než to dáme dohromady celé, to bude ještě trvat.

Colossus

Colossus nebude zasahován dvojnásobným poškozením od jednotek, které mohou zasahovat jak letecké, tak i pozemní jednotky. V současnosti máme pouze jednotky, které jsou schopny zasáhnout pozemní a letecké jednotky stejnou zbraní. Neexistují jednotky, které mohou zasáhnout oba typy jednotek s rozdílnými zbraněmi, tak jak to uměl Goliath z původního StarCraftu.

Zdroj: battle.net
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.