StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:47
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:46
skirmish » 17.02. 11:01
Starcraft 1 » 02.10. 21:24
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Karuneho patnáctka

29.09.2007 | 19:46 - Jata
1) Bude mít vylepšený Command Center schopnost Salvage (recyklace)? Ztrácí svou mobilitu při vylepšení na Surveillance Station?
Ne, Command Center nemůže využít schopnosti Salvage, ani se nemůže vznést po tom, co je vylepšen na Surveillance Station (umožňuje využít schopnost Comsat).

2) Ve StarCraftu 1, když jste zrušili vypuštění atomovky, které právě probíhalo, ztratili jste hlavici. Změní něco StarCraft II, co se týká této překážky? (starcrafttwo.com)
V současné době, jestliže vypouštíte atomovku a zrušíte to, ztratíte ji. Tento výsledek však ještě nebyl dokončen a může se ve finální verzi změnit.

3) Může být Ghost vybaven současně jak atomovkou, tak i Drop Podem?
Ano, každý Ghost může spustit buď atomovku, nebo Drop Pod, což dělá Ghosta velmi účinného v odpovídání na rozmanité bojové okolnosti.

4) Budou mít "kouzlicí" jednotky, jako třeba protosský High Templar, regulérní útok, jako měl Tassadar v SC1, nebo budou schopni útočit pouze skrze kouzla? (blizzplanet.com)
Momentálně není v plánu dát High Templarovi fyzický útok, ačkoliv High Templaři jakožti příběhové postavy budou mít další schopnosti kromě těch, co má standardní jednotka. V současné době je High Templar jednou z nejlepších záložních jednotek ve hře, se schopností sesílat ničivou Psi bouři nebo se schopností silového pole odradí nepřítele od vstupu do důležitých oblastí mapy. Jakmile spotřebuje veškerou svou energii, nemějte obavy, můžete ho za pomoci dalšího Templář přeměnit v Archona.

5) Můžou Mariňáci či Ghosti využívat svých schopností v bunkru?
V aktuálním buildu hry nemohou být schopnosti aktivovány, když jsou jednotky uvnitř bunkru, ale můžete je aktivovat ještě před vstupem do něj. Například když aktivujete Stim Pack na několik Mariňáků, pak vstoupí do bunkru, budou zevnitř útočit více. Přesto ale bude účinek Stim Packu jako normálně pomalu zanikat.
Zdroj: battle.net
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

- 01.10.2007 | 17:06   (odpovědět)

ještě byste měli dodat, že přestavba starportu na starbase byla zrušena

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.