StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:47
Hledá se týmový hráč… » 15.08. 18:46
skirmish » 17.02. 11:01
Starcraft 1 » 02.10. 21:24
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Povídka - The Lost Temple

02.09.2007 | 22:21 - Jata

Unimatrix je velmi plodný autor a jeho velmi kvalitní povídky jistě nenadchli pouze pár lidí. Dnes pro vás máme další kousek z jeho tvorby. Nese trochu tajuplný název The Lost Temple.

 

"Zenthar stál s desítkami dalších Protossů na transportním stanovišti. Na volném prostranství tu stály stovky vojáků připravených na přesun. Vpravo od něj se rovnaly řady dalších Dragoonů, vlevo zástupy Zealotů. Vpředu se tyčily desítky bran pro přesun pěchoty. Byly postaveny v řadě vedle sebe, kam až oko dohlédlo, připraveny přepravovat protosské válečníky kamkoliv je třeba. Deset z nich bylo aktivních a právě k nim oddíly směřovaly. Fronta postoupila o další místo. Zenthar udělal několik kroků a zastavil svůj tank těsně před branou, do které právě vstoupil Dragoon stojící před ním. Zenthar sledoval, jak asi dva kilometry od něj klesá Carrier. Zastavil se sto metrů nad zemí vedle dalších dvou..." Více v povídce

 

Ještě jednou bychom na vás rádi apelovali, pokud máte nějakou zajímavou povídku, určitě se nestyďte a pošlete nám ji, jak na to najdete v Povídkách.  

 

 

Zdroj: vlastní
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.