StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
Amer & Tasheel T… » 16.06. 16:11
https://www.maleenha… » 15.06. 08:42
nike air huarache » 15.06. 04:02
mens grey nike train… » 15.06. 03:58
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

Další příležitost pro vás - povídky

29.08.2007 | 23:21 - Jata

Už delší dobu pro vás chystáme novou sekci. Dnes se konečně naskytla příležitost vám ji představit. Nese hrdé místo v levém menu téměř nahoře. Jsou to Povídky.

 

Máte na disku nějaký svůj vlastní výtvor, nebo přemýšlíte o jeho vytvoření? Klidně nám ho pošlete, jak to udělat najdete v již zmíněné sekci. Za každé dílo budeme velmi rádi a ostatní čtenáři také. Určitě si ale i vy ostatní nějakou tu povídku přečtěte, na konec jí můžete dát nějaké hodnocení na našem SC rankingu a popřípdě přidat nějaký ten komentář, autora to jistě potěší a třeba to inspiruje i ostatní tvůrce.

 

Dneska jsme tam přidali zatím první kousek, ten nese název The trial of Tassadar, napsal ho Unimatrix a touto cestou mu děkujeme za možnost ho přetisknout i u nás.

 

 "Zenthar vešel do velké haly určené k údržbě a opravám tanků. Po poslední bojové akci se vrátil na Aiur a byl povýšen na velitele oddílu. Na přední straně jeho tanku se leskla nová sytě modrá runa označující jeho hodnost. Zenthar na ní byl právem hrdý. V jeho věku 202 let byl velitel oddílu slušný úspěch. Konkláva kladla na důstojníky velmi vysoké nároky. Zentharův stroj dokráčel až k jednomu ze stanovišť, kde čekal Khalai. Byl to Jeretor. Nedalo se říct, že byli přátelé v pravém slova smyslu, ale staral se o jeho tank už mnoho let, a tak se velmi dobře znali. Pozdravili se. Dragoon se zastavil na vyvýšeném místě..." Více v povídce

 

Zdroj: vlastní
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

MaSaKr - 30.08.2007 | 22:22   (odpovědět)

krasna a dobra prace, vic takovejch pribehu a bude co cist :}

Autor - 30.08.2007 | 20:35   (odpovědět)

Na oficiálních stránkách přidali Thora

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.