StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
skirmish » 17.02. 11:01
Starcraft 1 » 02.10. 21:24
Někdo na hraní? » 16.02. 15:40
Prosím, gatě nosím » 15.02. 15:45
  ladza kde stahnu prosim cestinu na st… »
Čeština volně ke stažení
David Nikdo nic. Tak si tu odpovím sá… »
StarCraft: Remastered dnes vydán
Nik Ahoj, zakoupila jsem si StarCraft… »
Aktuální známé problémy ve hře

BlizzCon: Budoucnost StarCraftu II

07.11.2015 | 01:24 - Jata

První letošním panelem s vývojářským týmem StarCraftu II byl ten o budoucnosti StarCraftu II po vydání Legacy of the Void. V příštím roce se můžeme těšit nejen na nových singleplayerových, ale i multiplayerový obsah, některý bude zdarma, jiný bude placený. Většina z věcí, které byl představeny, ale ještě není ve finální podobě, a tak může ještě dojít ke změnám.

 

Mikro obsah

Již brzy by se do hry měly dostat nové skiny jednotek pro multiplayer a také nové zvukové balíčky, během panelu vývojáři ukázali například některé hlášky v podání Abathur. Vylepšení se dočká také Arcade, a to nejen v podobě lepšího uživatelského rozhraní a častějších soutěžích. Mělo by konečně dojít k možnosti zpoplatnit obsah. "Marketplace", jak se tento model původně nazýval, když jej Blizzard v roce 2008 představil na BlizzConu, bude zpočátku vyzkoušen na menší skupině vybraných autorů, kteří nabízejí kvalitní obsah (módy či mapy) a budou tak moct zpoplatit svůj obsah. Pokud se toto osvědčí, bude skupina autorů postupně rozšiřována. Zatím se nepředpokládá rozšíření na systém otevřeného "app storu".

 

Mission packy

Pro fanoušky příběhové linky StarCraftu budou v roce 2016 vydány příběhové mission packy. Nova Covert Ops je série 9 příběhových misí, které se odehrávají několik let po událostech v Legacy of the Void. Terranské dominium, které vede císař Valerian, se snaží zotavit z občanské války a bojů se Zergy. Příběh se točí kolem Novy, ghosta, který se zapletl s terranskou separatistickou skupinou "Obránci lidí" (Defenders of Men). Nova bude v těchto misích stejně ovladatelná jako například Kerrigan v kampani Heart of the Swarm. Navíc jí budou hráči moc měnit výbavu, která může výrazně ovlivnit hraní mise, a umožní tak hráčům si misi zahrát několikrát, pokaždé s trochu jinou taktikou.

 

První tři mise by měly být vydány na jaře 2016. Přesné datum a cena budou odhaleny později.

 

Multiplayer

Multiplayeru se sice bude věnovat zvláštní panel, ale již během tohoto David Kim představil obecně některé z plánů, které by vývojáři rádi po vydání LotV realizovali. Zejména jde o vylepšování žebříčku, automatické turnaje a celkové balancování hry.

 

Na žebříčku by rád Kimův tým zvýšil přesnost a transparentnost celého systému. Oddělit by se také měl MMR (matchmaking ranking) pro jednotlivé rasy a případně i pro rankované/nerankované zápasy. Avšak zde by mohl nastat problém s malým poolem pro výběr protihráčů, což by mělo za následek delší čekání. Dále by se také měly rozšířit automatické turnaje o turnaje v Archon módu a 2v2 turnaje, případně i o "soukromé" turnaje. Změny budou i v balancování, vývojáři se nebojí v případě potřeby provádět i velké změny, kterým se doposud vyhýbali. Nevylučují ani přidání zcela nových jednotek, bude-li to dávat smysl, například pro oživení hry po nějakém čase.

 

Kooperativní mise

Nový kooperativní režim (dříve nazývaný Allied Commanders), jenž je součástí Legacy of the Void, bude i po vydání dále rozšiřován, ať už v podobě nových velitelů či dalších kooperativních misích. Prvním velitelem, který přibude, je protoss Karax. Bude mít schopnost hromadného Chrono Boostu, který funguje na všechny stavby a to i spojencovy. Druhou schopností je Purifier Beam se skutečně ničivým účinkem.

 

 

KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2020 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.