StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
[.[$].]Hot ^Brendan … » 16.01. 15:20
[.[0@0].]((NEW)) F.u… » 16.01. 15:15
((GET)) Hot David Gr… » 16.01. 15:11
Jan.2019 Zip Leaked … » 16.01. 15:06
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

BlizzCon: Letošní BlizzCon dnes začíná

06.11.2015 | 17:30 - Jata

Největší svátek pro fanoušky her Blizzardu je po roce opět tu – anaheimské výstaviště totiž hostí BlizzCon 2015. Stejně jako v letech minulých i letos se můžeme těšit na novinky ze světa her, chybět nebudou ani velká finále šampionátů ve WoW, Hearthstone, Heroes of the Storm a StarCraftu II, při zahajovacím ceremoniálu (začíná ve dnes ve 20:00) uvidíme také premiérový trailer na chystaný film Warcraft v režii Duncana Jonese. Třešnickou na dortu tomu všemu pak bude zakončovací koncert skupiny Linkin Park.

 

Jelikož vydání Legacy of the Void je skutečně za dveřmi, neočekávají se žádná velká oznámení ke StarCraftu. Podle oficiálního programu BlizzConu se můžeme těšit na panely, na nichž vývojáři hlavně představí své plány s Legacy of the Void do budoucna:

  • The Future of StarCraft II (pátek 6. 11. 21:30) — Jaké změny v hratelnosti a celkově plány do budoucna po vydání Legacy of the Void se chystají?
  • StarCraft II: Competitive Multiplayer (sobota 7. 11. 01:45) — Kam se bude soutěžní část hry po vydání Legacy of the Void udávat? Co se vývojáři poučili z bety a jaké změny chystají, například v žebříčku?
  • StarCraft II Sounds from the Void (sobota 7. 11 19:00) — Představení hudby a zvuku z Legacy of the Void včetně speciálního hudebního vystoupení umělců, kteří pomáhali se zvukovou stránku StarCraftu II.

Stream zahajovacího ceremoniálu a jednotlivých turnajů je dostupný zdarma všem. Máte-li zájem i o panely, soutěže či závěrečný ceremoniál, musíte si pořídit virtuální vstupenku na BlizzCon. Ta je v prodeji za 29,99 eur a dostanete navíc i několik zajímavých in-game bonusů do jednotlivých her Blizzardu a zároveň vám umožní nakupovat v Blizzard Gear obchodu speciální BlizzCon zboží.

 

[ program na pátek 6. 11. 2015 ]

[ program na sobotu 7. 11. 2015 ]

 

Poznámka: Všechny časy jsou uvedeny ve středoevropském čase.

Zdroj:
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

 

Zatím nebyly vloženy žádné komentáře.

 

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.