StarCraft II  |   StarCraft Encyklopedie  |   Diablo III

StarCraftCZ.com

StarCraftCZ.com
Aktuálně ze světa SC:  Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint (číst)
Poslední příspěvky na fóru:   Poslední komentáře:
nike free » 18.06. 06:09
pandora charms » 18.06. 06:09
saucony azura » 18.06. 05:59
North Face Parka » 18.06. 05:08
  Chicos Tak na konci roku už musím naš… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Hudryn A ja jsem dalsi kdo tu chodi:)… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint
Harry OK, já myslel, aby třeba tady a… »
Soutěž o knížku StarCraft II: Flashpoint

BlizzCon: Kampaň Legacy of the Void

08.11.2014 | 06:45 - Jata

První ze dvou panelů na letošním BlizzConu věnovaných StarCraft II se věnoval kampani Legacy of the Void.

 

Vývojáři z Blizzardu během psaní scénáře pamatovali na to, že musí uspokojit nejen fanoušky Protossů, ale také fanoušky prahnoucí po závěru děje trilogie. Při vývoji se také pamatuje na typické charakteristiky Protossů: starobylá, ušlechtilá rasa propojená Khalou, která způsobila i jejich rozdělení, obtížná aliance mezi temnými templáři a aiurskými Protossy.

 

Děj singleplayerové kampani se točí kolem Artanise, hierarchy, který v době Brood War jako mladý vykonavatel zabránil krveprolití, a jeho snahy dobýt zpět původní protosskou planetu Aiur. Jenže tento plán se neslučuje s cílem Amona, padlého Xel'Nagy, který vyšle do boje legie hybridů. Amon nakazí Khalu a donutí tím Artanise a jeho několik věrných následovníků učinit nemyslitelné: přerušit nervová spojení s Khalou. Artanis se na palubě archy Spear of Adun vydává naplnit svůj cíl sjednotit jednotlivé protosské kmeny a vytvořit společnost nezávislou na Khale.

 

Právě paluba Spear of Adun bude plnit některé důležité role v kampani, podobně jako Leviathan či Hyperion v předchozích dílech. Na lodi se nachází několik klíčových lokací, které hráči v roli Artanise objeví:

War Council Solar Core

  • The Bridge – Umožňuje Artanisovi přístup do Celestial Array, kde si bude vybírat mise.
  • War Council – S tím, jak bude Artanis připojovat nové frakce, získá také možnost zvolit si některý z typů jednotek. Hráč bude volit mezi třemi typy Zealotů, třemi typy Stalkerů a tak dále.
  • Solar Core – Za splnění některých úkolů v misích získá hráč zdroj energie, tzv. solarite, s jehož pomocí může vylepšit Spear of Adun o nové obranné či útočné systémy.
    • Orbital Strike - spustí smršť útoků z nebe
    • Time Stop - na chvíli zastaví čas a nechá nepřítele na pospas osudu

I v Legacy of the Void na hráče čekají nové zajímavé herní úkoly v jednotlivých misích kampaně. Například hned v první misi s názvem Sky Shield budou mít hráči za úkol zabránit pádu vesmírné platformy na povrch Korhalu, a to tak, že pomůžou Terranům získat zpět kontrolu nad stabilizátory pod platformou. V misi Unleashed zase narazí hráči na nový mechanismus, který jim umožní přesunout již vybudovanou základnu v rámci vesmírné platformy k novým zdrojům surovin.

Zdroj: BlizzCon live stream, eu.battle.net
KomentářeOchrana proti spamu. Napište číslici pět:

ultramarinus - 16.11.2014 | 19:58   (odpovědět)

Pry je venku i tradicne spickove intro.

Dan_HR - 14.11.2014 | 00:13   (odpovědět)

Doufám, že to letních prázdnin to už bude

1marta1 - 08.11.2014 | 09:40   (odpovědět)

No hurá, konecne nejaky info o LotV.. ..ted uz jenom tak rok a pul cekat..

Copyright © 2007-2019 Jata & Jetro | Administrace
Legacy of the Void, Heart of the Swarm, Wings of Liberty, StarCraft: Ghost are trademarks, and Battle.net, StarCraft, Brood War and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc. in the U.S. and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.